TOPlist

[O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Prezentace map a výtvorů v editoru
Pravidla fóra
Nové téma založte až s prvními obrázky z mapy.
Obrázky musí ukazovat pokročilý stupeň vývoje mapy.

Seznam chybějících objektů nebo splin uzavírejte do tagu CODE.

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod Dejv158 » 26 kvě 2020 19:54

Ako to že máš takú peknú grafiku?
Dejv158
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 zář 2019 21:17

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod ʍᴉᴄᴙᴏ » 27 kvě 2020 19:00

Používá grafický "filtr" ENB.
Uživatelský avatar
ʍᴉᴄᴙᴏ
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 66
Registrován: 20 led 2019 23:32
Bydliště: Praha

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod Sotous26 » 15 čer 2020 22:10

Přináším další várku informací, u kterých si rozebereme, co se dělo, děje a bude dít.

Tento text si doporučuji přečíst, určitě budete mít velkou radost!
Po delších úvahách jsem se rozhodl, že k mapě dodělám i druhou část linky 8/88, která vede do místní části Svítkov. Pro ty, kteří nevědí, jaký je rozdíl mezi 8 a 88, jedná se o to, že 8 projíždí Svítkovem jedním směrem, kdežto 88 jede v protisměru, jelikož tato linka má pouze 1 konečnou. Vše, co se týká linek, bude později zakresleno v plánku. Další věcí je přidání linky 26 (Dubina, centrum - Hlavní nádraží), která vede přes rychlodráhu a ulici Hlaváčovou, čímž se vyhne centru města. Tato linka není tak frekventovaná a jedná se pouze o pár spojů v některým z kurzů na lince 8. Navíc nebude potřeba ani dostavovat příliš velkou část mapy, jedná se prakticky o 2 ulice. Navíc díky tomu bude připraveno sídliště Dubina pro trolejbusovou linku č. 13, která hráče zavede přes sídliště Polabiny do místní části Ohrazenice, ale to vše až ve velkém updatu mapy, který bude nejdříve na konci tohoto roku. Celkově první verze by měla být pouze s linkami 8,26,88 a 90, dále budou následovat hotfixy a patche, přičemž verze 2 bude trolejbusový update, který přidá nové trolejbusové linky a nové části mapy. Současně s tím by měl vyjít i pack Škoda Solaris. Co se týče prací na mapě, odhadem tak 3/4 mapy je postaveno, víceméně se přidávají AI linky a staví se okolí, krajina a zástavba. Současně v mapě bude i vozovna, odkud budou vozy vyjíždět na trasy, ať už linky řiditelné, nebo AI. Dodá to realističnosi. A co FPS náročnost? Nebudete věřit, ačkoliv můj PC není žádná sláva (jakou sestavu vlastním můžete zjistit na twitch.tv/dejfisko), stále i s náročnějšími vozy jsem schopen mít 40-60FPS a pokud se jen tak vozím s AI, mám stabilních 60FPS. Dále do hry připravuji i sanitky, které budou brázdit ulice a věřte, uslyšíte je skutečně daleko. Z AI vozidel už zbývá snad jen 32Tr, která se snad povede. Crosswaye jsou prozatimně nahrazeny Citybusy, jinak budete potkávat Citybusy jak Renaulťácké, tak Irisácké, dále Citelisy CNG, Urbanwaye a z trolejbusů 24Tr, 26Tr, 28Tr, snad i 30Tr (nemáte někdo kontakt na misaloka? Bohužel mi na zprávy ohledně povolení nereaguje). Provoz bude opravdu pestrý a velký. Nové jízdenky, dabing i zvuky prostředí, to vše ve vás vyvolá pocit bytí ve velkoměstě. Možná po cestě uvidíte i bezdomovce, šotouše, nebo náhodné nehody, či policejní kontroly. Možná se povede i zkouška sirén. Toť vše k updatu, kdo to dočetl až sem, vyjadřuji mu respekt.
To je k velkému updatu vše, přeji krásný večer.

//edit: fotky dodám v příštím updatu
Naposledy upravil Sotous26 dne 18 čer 2020 15:39, celkově upraveno 1
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod Martin_S » 15 čer 2020 23:47

Ahoj, obrázky nejdou zobrazit. Ale přesto věřím, že to vypadá parádně a těším se :)

Sotous26 píše:ve vás vyvolá pocit bytí ve velkoměstě

Tak teda nevím, co za mapu stavíš, ale Koněpůlky to nebudou, když je to "velkoměsto" :P
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod Sotous26 » 16 čer 2020 00:08

Zvláštní, taky už je nevidím. Během dneška to opravím. A tadyty kecičky bych si nechal na jindy :P Každopádně díky :D :D
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod VsychCZ » 25 čer 2020 10:57

Hodně štěstí! :)
VsychCZ
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 18
Registrován: 13 čer 2020 15:50

Projekt pozastaven.

Příspěvekod Sotous26 » 10 říj 2020 22:20

Projekt z nedostatku času, chuti a motivace pozastaven na dobu neurčitou.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod mKO » 10 říj 2020 23:23

Na jednu stranu chápu, na druhou stranu ironicky říkám, že na tohle je už komunita zvyklá. ;)
Uživatelský avatar
mKO
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 64
Registrován: 16 říj 2019 15:42
Bydliště: Ostrava

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod Sotous26 » 11 říj 2020 18:13

Ja uz jsem o tom driv nekde psal, nebo rikal, ze je tu ta sance, ze to uplne skoncim. Myslim samozrejme i za druhou stranu a rozumim, ze by to byla vecna skoda, ovsem nikomu to na dodelani posilat nebudu, ponevadz mam svuj styl staveni a nerad bych, aby byla mapa jeden velkej kockopes. Treba se k tomu casem vratim, ale rad bych se primarne venoval sobe samemu, nez virtualni hre.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: [O2] ADDON Pardubice [W.I.P.]

Příspěvekod wooderCZ » 12 říj 2020 19:30

Zamčeno do obnovení prací. Psát sem pitomosti je zbytečné, autor se rozhodl přerušit práci na mapě, respektujte to!
Obrázek
Uživatelský avatar
wooderCZ
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 4014
Registrován: 17 zář 2011 22:02
Bydliště: Opava

Předchozí

Zpět na Mapy a editor

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 návštevníků

cron