TOPlist

Karosa B 951E DPP 4063 Mazlík

Připravované nebo již hotové skiny a textury pro autobusy, objekty, apod...

Karosa B 951E DPP 4063 Mazlík

Příspěvekod Pivec » 22 srp 2015 10:37

Ahoj rozhodol som sa vytvoriť repaint Mazlíka na Karosu B 951E. Vonkajšok mám už hotový ale mám problém z vnútrajškom. Nevedel by mi niekto poradiť čo s tým? Ako pridám tie nápisy(Obr.2) a zmením textúru pri ručnej brzde(Obr.1)?
Přílohy
Obr.2.png
Obr.1.png
Pochopil som, že aj pochopiteľné sa dá nepochopiť.
It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive!
Diesel Power 2.5 TDI V6 Fuck you Greta Diesel Nation
NO SMOKE NO FUN
Uživatelský avatar
Pivec
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1275
Registrován: 08 úno 2015 15:59
Bydliště: Slovensko, VÝCHOD - Eperjes, Preszów, Preschau, Preschau Wirf die Gläser an die Wand...

Re: Karosa B 951E DPP 4063 Mazlík

Příspěvekod centipede » 22 srp 2015 10:43

Musel by si tam přidat plane a pak na plane plácnout tu texturu nebo otevřít ten .o3d soubor s tou stěnou(nebo jak se tomu říká :? ) a upravit model a na to plácnout texturu. Prostě by si musel upravit model ;) .
Uživatelský avatar
centipede
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1416
Registrován: 09 pro 2013 21:15
Bydliště: Praha

Re: Karosa B 951E DPP 4063 Mazlík

Příspěvekod Pivec » 22 srp 2015 15:10

Dobre a v akom programe sa to dá najlepšie urobiť? Neviem či stačí Blender alebo čo na to treba? :?:
Pochopil som, že aj pochopiteľné sa dá nepochopiť.
It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive!
Diesel Power 2.5 TDI V6 Fuck you Greta Diesel Nation
NO SMOKE NO FUN
Uživatelský avatar
Pivec
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1275
Registrován: 08 úno 2015 15:59
Bydliště: Slovensko, VÝCHOD - Eperjes, Preszów, Preschau, Preschau Wirf die Gläser an die Wand...


Zpět na Skiny a textury

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků