TOPlist

Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Připravované nebo již hotové skiny a textury pro autobusy, objekty, apod...

Páčia sa vám moje repainty či úpravy ?

Áno
149
97%
Nie
5
3%
 
Celkem hlasů : 154

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod viktor1 » 17 bře 2014 22:55

Repaint dobrý, ale opravdu to vypadá jako z Vbusu :?
viktor1
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 610
Registrován: 21 led 2013 16:24
Bydliště: Hrušovany u Brna

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod rpopo » 17 bře 2014 22:59

To je celkom normálne keď stamaď je aj model :) Nee, ale fakt, ja osobne niesom zástancom fotených textúr ak ide o "holý voz", iná vec je keď treba reklamu, alebo logá či iné kravinky, ale čo si viem spraviť na PC tak si spravím. Páči sa mi kombinácia fototextúra + omaľovánka, taká tu bola napríklad moja 3517 košická, čo mala reklamu vzadu nafotenú a celkom dosť ostatných vecí. A práve som si spomenul že ešte som mohol niečo pridať na Karosu.
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod shitman » 17 bře 2014 23:06

mě se to taky nelíbí, jak už jsem psal jinde, čistý vbus. jednolitá zářivá zelená barva na jednolité zářivé bílé barvě, žádné detaily, prostě malování a pár log a ev.č. na tom.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod rpopo » 17 bře 2014 23:13

Shite, Tvoju kritiku beriem, ale ...
6264.jpg

62644.jpg


Aké detaily by si tam chcel ? Priznávam že som zabudol dať nálepky na dvere, jeden biely pásik, ktorý mám dokonca na fotený, inač tam nebolo čo dať, možno nepodstatnu vlajku na sklo. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod shitman » 18 bře 2014 00:07

já nevím jak to vyjádřit, ale ten repaint je prostě umělý... jde mi především o tu jednolitou barvu a zářivou bílou, na každém místě je ten autobus, třeba i nepatrně vyšisovaný, běžným okem je to nerozpoznatelné, ovšem je to poznat v celkovém vzhledu... ne, nevím jak to vyjádřit. prostě nějak obzvláštnit alespoň tu bílou. aby to nebyla jednolitá bílá barva. našedlé skvrny, špína, prostě cokoliv...
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod rpopo » 18 bře 2014 09:01

Rozumiem ťa. Bohužiaľ, tozo bez fototextur spraviť neviem, pretože niesom až tak zbehlý v kresliacich programoch. Asi pred troma rokmi som do Virtualbusu urobil inú karosu, čo mala poplátané plechy a skoro všade inú farbu, a vyzerala môžem povedať čudne, lebo bola cez skicár. Ináč biela nie je biela, ale jemne "osivená" :)
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod Deluxe700 » 21 zář 2014 19:13

rpopo píše:Nemôže to byť po vzore Citelisu, lebo je to kratky voz, ale tak, možno to raz dokončím :) nechcelo sa mi nastavovať aflu ...

http://forum.omsi.cz/download/file.php? ... &mode=view

Prepáč, že takto otravujem, ale máš ešte tento repaint? A keď tak dokončíš ho? Dikk za odpoveď. ;) :)
==============
Deluxe700
==============
Môj kanál na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCZoJ1h ... cmIqBvOG_g
Uživatelský avatar
Deluxe700
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 633
Registrován: 13 kvě 2014 15:39
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod Vitas » 22 zář 2014 20:10

Vim, ze reaguju na neco pet let staryho, ale myslim ze to ma porad platnost.

rpopo píše:...Rozumiem ťa. Bohužiaľ, tozo bez fototextur spraviť neviem, pretože niesom až tak zbehlý v kresliacich programoch...


Je par zasad ktery to chce delat, neni to umeni, je to o tom ze si na to bud clovek prijde nebo mu to nekdo rekne. Jedna z nejdulezitejsich veci co se barev tyce:
Kdyz ma mit neco sytou barvu, nikdy to nedelej sytou barvou v grafickym editoru. Tzn. Kdyz je neco bily, udelej to sedy...

Priklad:

barvy.jpg


Vidis, to je repaint na Citaro do Stetinskejch barev. Koukej, ze jsem nikdy nepouzil sytou barvu (cili to kolecko s vybranou barvou neni nikdy v zadnym rohu). Je to proto, ze ty kdyz vyberes uplne v rohu - cili absolutne sytou barvu, tak naprosto znicis model, protoze v absolutne syty barve nejde udelat stinovani, nejde poznat kde je jakej zahyb, zkratka jakykoli detaily modelu naprosto zaniknou - cili vsechno vypada jako jednolita omalovanka ala vBus.
Vidis, ze ve hre to pak vypada daleko lip, i kdyz tady uznavam, ze jsem to s tou sedou prehnal. Je to castej problem kterej tady ctu, ze se vam nelibi barva a autor oponouje tim, ze pouzil presne tu barvu, ale bohuzel ani z fotky se casto barvy neprenesou tak, jak by mely a chce je obcas dolatit...
barvy2.jpg
Vitas
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 935
Registrován: 11 dub 2011 23:16
Bydliště: Pardubice

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod mhdfm » 22 zář 2014 21:18

Zrovna v případě Citara bych použil tohle. ;) viewtopic.php?f=39&t=7295
Uživatelský avatar
mhdfm
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5756
Registrován: 09 pro 2012 08:09

Re: Čo vyrobila nuda ... by Rpopo

Příspěvekod Vitas » 22 zář 2014 21:31

To je ale uplne o necem jinym ne? Ja se bavim o barvach ne pracovani s vrstava, i kdyz je pravda ze to je hodne dulezity.
Vitas
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 935
Registrován: 11 dub 2011 23:16
Bydliště: Pardubice

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a textury

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků