TOPlist

Repainty Stefco

Připravované nebo již hotové skiny a textury pro autobusy, objekty, apod...

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod stefco » 16 lis 2018 20:38

MATEJO: Myslím, že by to nemal byť problém, a som rád, že si s tým oslovil mňa. Avšak jedným dychom musím dodať, že v poslednom čase nemám pre OMSI dostatok času. Skús osloviť niekoho, kto robí repainty na želanie, pretože ozaj neviem, či sa k tomu vôbec toho roku dostanem. Stefco
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod stefco » 24 srp 2019 19:29

Zdravím všetkých!
Dnes som si pre Vás pripravil repaint spoločnosti Eurobus pre Iveco Crossway LE. Vzorom pre repaint je zatiaľ jediný exemplár 12m verzie Iveco Crossway LE line v službách Eurobusu a to vozidlo KE-577JJ, ale repaint je funkčný aj pre verziu bez klimatizácie. Download nájdete ako tradične v prvom príspevku, nezabudnite čítať readme. Prajem veľa kilometrov bez nehody ;)
CWLE_eurobus_1.jpg

CWLE_eurobus_2.jpg

CWLE_eurobus_3.jpg

CWLE_eurobus_4.jpg
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod stefco » 27 pro 2019 17:35

Zdravím všetkých!
Keďže sa po update CW LE trochu upravil model predného čela, aktualizoval som aj ja svoj repiant Eurobus pre tento autobus. Sťahovať môžete v prvom príspevku. ;)
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod stefco » 27 srp 2020 09:42

Zdravím všetkých!
Dnes som si pre Vás pripravil repaint "TatraExpress" spoločnosti SAD Poprad pre Iveco Crossway LE. Repaint je inšpirovaný novými vozidlami IVECO Crossway v SAD Poprad, a je funkčný aj pre verziu bez klimatizácie. Download nájdete ako tradične v prvom príspevku, nezabudnite čítať readme. ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod Jouzzy » 27 srp 2020 16:00

Mňa si veľmi potešil týmto repaintom, ďakujem ;-)
Jouzzy
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 211
Registrován: 08 lis 2016 18:32
Bydliště: Levoča

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod stefco » 07 led 2021 12:36

Zdravím všetkých!
Dnes som si pre Vás pripravil repainty spoločnosti Eurobus pre Add-on Irisbus Intercity Pack. Pripravené sú repainty pre všetkých 7 verzií z balíka. Vzorom pre repainty boli vybrané vozidlá Eurobusu, pričom repaint pre Crossway HV je inšpirovaný schémou pre zájazdové busy. Download nájdete ako tradične v prvom príspevku, nezabudnite čítať readme. Prajem veľa kilometrov bez nehody ;)
Více obrázků:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod stefco » 24 úno 2021 19:11

Dnes som si pre Vás pripravil repant ČSAD Havířov pre SOR NB12 a NB18 z AI PACK PRAHA, aby ste mohli používať tieto menej náročné vozidlá aj v mape Havířov. Pozorne čítajte redame ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod stefco » 10 črc 2021 16:21

Dnes som si pre Vás pripravil repainty spoločnosti Eurobus pre Add-on IVECO BUS Intercity Pack. Repaitny sú pripravené pre vybrané verzie, viac sa dočítate v readme ;) Link na stiahnutie nájdete tradične v prvom príspevku. Prajem veľa kilometrov bez nehody ;)
Více obrázků:
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod stefco » 17 lis 2021 16:22

Zdravím opäť. Keďže prednedávnom bol vydaný balíček autobusov Crossway LE, pripravil som repaint spoločnosti Eurobus pre 12m prímestskú verziu s usporiadaním dverí 2-2-0. V balíčku nájdete verziu bez a s klimatizáciou. Sťahovať môžete ako tradične v prvom príspevku.
Více obrázků:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil stefco dne 20 zář 2022 10:21, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Repainty Stefco

Příspěvekod Jouzzy » 18 lis 2021 21:33

Dobrá práca stefco, ako vždy ;-) už som sa naň tešil, vďaka.
Jouzzy
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 211
Registrován: 08 lis 2016 18:32
Bydliště: Levoča

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a textury

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků