TOPlist

SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE HOF)

Připravované nebo již hotové skiny a textury pro autobusy, objekty, apod...

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod johny_s » 31 srp 2016 13:32

Zdravím všechny,

chci se omluvit, že hofko na Fikcyjny Szczecin trvá tak dlouho. Důvodem je, že jsou okolnosti, které nemohu ovlivnit (nejdříve problémy v rodině, nyní blížící se zkoušky) a taky určité nedostatky v hofku. To je hlavně chybějící trasa linek Sxx, na které jsem přišel během testování. Takže postupně ve volném čase (hlavně když si chci dát pauzu od školy) přepisuju trasy z editoru do hofka. Pokud chcete, můžu večer/zítra ráno nahrát rozdělanou verzi, kde ostatní provozované linky jsou zapsané. Jelikož je otestována většina panelů (opravdu toho je hodně, napočítal jsem 100 panelů jen v sekci Trips, a to tam chybí linky Sxx a nějaké jsou tam navíc) dovolím si i říct, že je hofko funkční. :)
Geronimo
Uživatelský avatar
johny_s
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 539
Registrován: 06 črc 2013 01:40
Bydliště: Praha

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod 14tr3218 » 01 zář 2016 13:22

Kde můžu stáhnout ten BUSE panel pro MAN NG312, jak se o něm psalo na předešlé stránce.
14tr3218
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 88
Registrován: 21 črc 2016 15:35

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod NettysFall » 01 zář 2016 13:26

Allons-y!
Uživatelský avatar
NettysFall
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2864
Registrován: 30 čer 2013 16:31
Bydliště: Šalingrad

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod NettysFall » 17 zář 2016 10:57

Vydávám hofka:
BUSE 144 DOT pro Kojetice
https://www.mediafire.com/file/0pdtt9g7 ... .2.7z/file
Klasické+144 DOT na nový Hamburg update ;)
https://www.mediafire.com/file/tl51951a ... 15.7z/file

Kojetice.jpg

Hamburg.jpg
Naposledy upravil NettysFall dne 08 kvě 2022 18:06, celkově upraveno 3
Allons-y!
Uživatelský avatar
NettysFall
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 2864
Registrován: 30 čer 2013 16:31
Bydliště: Šalingrad

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod johny_s » 20 zář 2016 09:48

Pro ty, co tu stále čekají na Fikcyjny Szczecin, tak mám dobrou zprávu, dnes hodlám do testovat posledních pár linek a tras, teď už tam jsou i trasy pro linky Sxx. Pokud nebudou problémy, tak dnes či zítra večer (záleží v kolik s testováním skončím), bych ho vydal a hned asi začnu pracovat na JKZ verzi. BUSE bude ve 2x verzích. První verze, zatím se mi to sice nestalo, ale pokud tam budou lidi chtít jet na vozovnu, tak je budete moci vzít, jelikož naskočí jako zpáteční panel např S11 zjazd do zajezdni Limanowskiego, druhá bude mít na zpáteční cestě na panelu przejazd techniczny a nebude převážet cestující. Kdyby vybyl čas tak by mohla být i třetí verze, která bude mít tak jak se ukazuje konečná při výběru linky a trasy Autobus pracowny (či tak nějak) a opět na zpátekek przejazd techniczny. Mám odzkoušeno, že můžou být oba panely (název konečné i autobus pracowny) a lidé stejně nastoupí. :)
Geronimo
Uživatelský avatar
johny_s
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 539
Registrován: 06 črc 2013 01:40
Bydliště: Praha

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod johny_s » 21 zář 2016 23:22

Zdravím,

tak vše je otestované a funguje (snad) jak má. Do hofka jsou i přidané trasy linek Sxx. Všechny krom S11 se skládají ze dvou tras. Zápis do palubáku je jednoduchý. Vždy číslo linky bez S, tedy S11 je 01100, S12 01200, atd. a trasa je vždy 01 výjezd z garáží směrem na nějakou konečnou, např. Bartoszewo, Plac Rodla atd. a 02 je zátah zpět. S11 měla ještě výjezd z garáží na klasickou zastávku tato trasa je jako 03. Jak jsem předeslal dopředu, tak jsou dvě verze. Verze s klasickým pojmenováním má na panelu napsáno číslo + Zjazd do zajezdni + název garáží, verze s _PT má místo toho nápis Przejezd technicny. Přeju dosti nalítaných km. :D
Přílohy
Fikcyjny Szczecin _PT.hof
(768.33 KiB) 177 krát
Fikcyjny Szczecin.hof
(768.33 KiB) 202 krát
Geronimo
Uživatelský avatar
johny_s
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 539
Registrován: 06 črc 2013 01:40
Bydliště: Praha

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod prazus1 » 23 zář 2016 19:09

Mě nenastupují lidé do Sxx linek
ani s jedním hofkem
prazus1
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 425
Registrován: 14 črc 2012 11:22
Bydliště: Šlapanice

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod johny_s » 24 zář 2016 08:44

Kouknu na to dneska, ale mně normálně nastupovali na obě. :)

//A u jaké ti to dělá linky? Teď jsem jen zkusil schválně to hofko s nápisem linky a konečné na dvou busech a normálně mi nastupovali do S12 (viz foto;druhé byl citybus). Až se odpoledne vrátím, tak vyzkouším i ostatní.

//Tak jsem to prošel a našel tam jen jednu chybu a to u linky S22, kde je špatně zápis konečné. Ska jsem právě testoval na začátku a 22 ještě upravoval. Pak mě nenapadl ji otestovat znovu. Níže tedy opravená hofka.

Fikcyjny Szczecin _PT.hof
(768.33 KiB) 471 krát

Fikcyjny Szczecin.hof
(768.33 KiB) 1090 krát

OMSI2_20160924_085530.jpg
Geronimo
Uživatelský avatar
johny_s
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 539
Registrován: 06 črc 2013 01:40
Bydliště: Praha

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod driverman » 10 říj 2016 07:52

Poprosil bych o nejake funkcni hof soubory pro Prahu protoze ty co jsou u AFG stoji za hovno,nefunguje hlaseni,blbnou panely,priklad prazska sor verze,a nebo scania city wide,u techto modelu defaultni hof nefunguje tak jak ma,takze prosim o funkcni hof soubor praha s hlasenim,nejlepe aby to pracovalo pro tyto modely.diky
Uživatelský avatar
driverman
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 78
Registrován: 16 zář 2016 12:51

Re: SEZNAM BUSE .hof souborů + jejich výroba + dotazy (BUSE

Příspěvekod hstudiocz » 10 říj 2016 08:06

@driveman: Za prvé se nauč stylistiku. Za druhé BUSE od AfG nestojí za hovno a hlášení v něm funguje.
Uživatelský avatar
hstudiocz
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 877
Registrován: 04 srp 2012 14:32
Bydliště: okr. Uherské Hradiště

PředchozíDalší

Zpět na Skiny a textury

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků