TOPlist

Plánky sítě linek

Připravované nebo již hotové skiny a textury pro autobusy, objekty, apod...

Plánky sítě linek

Příspěvekod WraithCZ » 20 črc 2017 00:46

Zdravím,

jelikož rád tvořím různé plánky sítě linek pro téměř jakoukoli mapu, chtěl bych tuto službu nabídnout i dalším lidem. Vůbec nevím, jak se tento nápad uchytí, ale zkrátka mě napadlo nabídnout nějakou tu dobrovolnou činnost dalším, především tedy tvůrcům nějakých map, fiktivních či reálných. V základu půjde o to, že si řeknete, na jakou mapu byste chtěli plán sítě linek (pokud třeba tvoříte mapu, chcete plánek, ale neumíte jej vytvořit) a já vám jej vytvořím. :)

Mám ale jedinou podmínku, resp. požadavek na případné zájemce: Pro lepší zorientování se a pro rychlejší provedení práce bych od zájemců prosil obrázek s roadmapou, kde bude zaznačena trasa linky (nebo linek) a také přibližná pozice jednotlivých zastávek. Dost, ale opravdu dost to ulehčí a urychlí práci, když vím, jak ta linka jede, kudy jede a kde jsou zastávky. :)

Pro nějakou představu, jak by takový plánek vypadal, přikládám již 4 hotové plánky z mé výroby. První je pro fiktivní mapu Bad Hügelsdorf, druhý pro fiktivní českou mapu Chrášťany od Trolejbusáka (které zatím nevyšly), no a poslední 2 jsou plánky pro denní a noční linky na počeštěném Štětíně (projekt je soukromý a autor si nepřeje, abych jej jmenoval).

Bad Hügelsdorf Ukaž
Obrázek

Chrášťany Ukaž
Obrázek

Počeštěný Projekt Szczecin - denní a noční linky Ukaž
ObrázekObrázek


Jen upozorním: Pokud se vám zdá styl plánků povědomý, tak máte pravdu. Velmi podobným stylem tvoří plánky i jistý uživatel z oficiálního fóra. Rozdíl je v tom, že on plánky tvoří pouze pro mapy, na kterých nějakým způsobem spolupracuje. Já plánky tvořím i na mapy, které jsou pro mě naprosto cizí a nemám s nimi žádnou spojitost. :) Mimo jiné, když jsem se učil takové plánky dělat, on byl ten, který mi také pomohl a poradil. :)

Jsem zvědavý, jestli se toto uchytí a zda se najdou zájemci, ale chci nějak pomoct i ostatním, pomoct s něčím, co mě baví. :)
WraithCZ
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 876
Registrován: 26 črc 2011 09:03

Re: Plánky sítě linek

Příspěvekod Martin_S » 20 črc 2017 07:15

Skvělý nápad, jen by mě zajímalo, jakým způsobem to bude fungovat - šlo by to např. tak, aby se plánek zobrazoval i řidiči přímo v buse? :)
Uživatelský avatar
Martin_S
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 463
Registrován: 18 dub 2016 13:58
Bydliště: !!!

Re: Plánky sítě linek

Příspěvekod WraithCZ » 20 črc 2017 08:12

Jako šlo by to, ale jelikož v úpravách vozů a ve scriptech se skoro vůbec nevyznám, nevím jak by to mělo fungovat. :D
WraithCZ
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 876
Registrován: 26 črc 2011 09:03

Re: Plánky sítě linek

Příspěvekod tramvaj3 » 20 črc 2017 09:09

Pěkný plánky a pokud vím tak autor již dával videa z počeštěného Štětina :)
Tak jedině jak máš papíry s linkami a cílema tak místo toho dát plánek ;)
only in our country CZ B741 no. 127(not in service)
15Tr no. 01 historic <3+RTO and 267
Come take a ride with noisy 15Tr in Budweiser, limited edition! : D
ZF!
Škoda 21tr(ab)/22tr forever!
Uživatelský avatar
tramvaj3
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3602
Registrován: 07 kvě 2012 14:53
Bydliště: V Budějovicích, samozřejmě v Českých

Re: Plánky sítě linek

Příspěvekod WraithCZ » 20 črc 2017 09:25

Tak to jedině na ten plánek napsat i kódy pro palubák, což tedy není vůbec špatný nápad, když nad tím tak přemýšlím... :)
WraithCZ
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 876
Registrován: 26 črc 2011 09:03

Re: Plánky sítě linek

Příspěvekod Jakub_Driver » 20 črc 2017 17:55

Můžu se zeptat? Je na stáhnutí ten počeštěný Štětín? Pokud ano, můžu odkaz? Díky!
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jakub_Driver
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 06 srp 2016 20:20
Bydliště: Praha

Re: Plánky sítě linek

Příspěvekod Jaškin » 20 črc 2017 17:56

Ne, ke stáhnutí není. Není zač!
"Money can buy many things, even power..."
Jaškin
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4739
Registrován: 08 bře 2013 13:02
Bydliště: In da pub

Re: Plánky sítě linek

Příspěvekod Opavan99 » 20 črc 2017 18:09

Martin_S píše:Šlo by to např. tak, aby se plánek zobrazoval i řidiči přímo v buse? :)


Pokud se nepletu tak se dá plánek vložit do složky Linienlisten. Cesta bude nějak takhle Omsi2/Vehicles/Xxxxxx/Texture/Linienlisten ;) Pak by se měl zobrazit v buse v podobném formátu, jako jízdní řád.
Návod na podpis.: Potřebujete velké obrázky tak, aby se musely dlouho načítat. K tomu nějaký popis, třeba : Miluju tohle, tamto forever, přijďte se projet, prostě kravinu, která nikoho nezajímá. A ideálně tou nejsvětlejší barvou, ať to každý vidí. Hotovo.
Uživatelský avatar
Opavan99
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2105
Registrován: 07 srp 2013 14:02


Zpět na Skiny a textury

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků