TOPlist

Známé repainty .. Maraa01

Připravované nebo již hotové skiny a textury pro autobusy, objekty, apod...

Známé repainty .. Maraa01

Příspěvekod Maraa01 » 11 led 2017 18:24

Ahoj, začal jsem tvořit repainty. První dva repainty co jsem vytvořil jsou na SOR CN12, a Volvo 9900. Jsou to moje první dva repainty tak prosím omluvte případné vady :D

SOR CN 12

Na SOR jsem udělal repaint v barvách známého českého dopravce ICOM TRANSPORT a.s.
Image
Image
Image
Image

VOLVO 9900
VOLVO 9900 jsem dal do barev asi nejznámějšího českého dopravce, a to do barev firmy REGIO JET ( student agency )

Image
Image
Image
Image
Image

!! DŮLEŽITÉ !!

Bohužel když jsem repainty přejmenoval podle dopravce a dal do složky s repaintem, nikdy mi ve hře ten repaint nenaskočil. Proto jsem to pojmenoval jako základní repainty. Tzn. že při vložení repaintu do složky s autobusem se MUSÍ PŘEPSAT STÁVAJÍCI SOUBOR
U SOR je to soubor body
A u VOLVA je to soubor body_uw
Kdyby jste věděli jak na to abych to nemusel ty repainty stále přepisovat, uvítám jakoukoliv radu ! :)
Kdyby jste chtěli někdo repaint ke stažení, kdyžtak sem napište ať hodím odkaz :)
Maraa01
Maraa01
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 led 2017 17:58

Re: Známé repainty .. Maraa01

Příspěvekod shitman » 11 led 2017 20:34

1. rada - necpi nám "omluvte případné vady", pokud má ten repaint vady, tak ho prostě nevydávej, o nedodělky nikdo nestojí.
2. rada - dávej obrázky na takový hosting, který je umí linkovat (i když v případě těchto repaintů to ani není moc na škodu)
3. rada - nevím stoprocentně, jak je to u volva, ale u všech autobusů obecně platí, že si vytvoříš vlastní složku pro repaint, vložíš do ní všechny soubory repantu (kromě .cti, které vložíš do kořenové složky s repainty určeného busu), následně v .cti napíšeš cestu k repaintu (hra sama počítá s tím, že jsou soubory implicitně v kořenové složce s repainty určeného busu, takže pokud je máš v podsložce, musít jí do cesty k souborům správně připsat), doplníš ke každé textuře jméno repaintu (které se musí shodovat v celém souboru) a napíšeš, kterou texturu má dotyčný soubor přepsat. ve výsledku by to mělo vypadat nějak takto:
Obrázek

4. rada - to, že pojmenuješ repainty jako základní, v životě nedělej. radši se zeptej, než dělat takovouhle hrůzu.
5. rada - nauč se dělat repainty. vůbec mi nevadí, že tady není DL, protože takovouhle hrůzu bych si ani nestáhl. repainty jsou (předpokládám) fiktivní a i tak jsou hrozné, písmena přes lišty a mřížky, nesedící barvy (pokud počítám s realistickými předlohami), necentrované nápisy, rozházené naprosto náhodně po tělu autobusu, to není repaint, ale prasárna.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Známé repainty .. Maraa01

Příspěvekod Maraa01 » 11 led 2017 23:37

Díky za hodnocení ale myslím si že taková reakce asi nebyla zrovna nutná .. ;)
Píšu že to jsou první repainty. Pochybuju že když ty si začínal tak to bylo TOP .. ;)
Za třetí radu děkuju, podívám se na to.
A tá tvá pátá " rada " .. Společnost ICOM hlavně nemá CNka takže jsem to dal jak to mají u mercedesů ;) Je to tak daný schválně
Kritiku beru jen trošku nechápu že musíš hned kritizovat začátečníky .. Celkem by mě zajímali tvoje první tvorby ;)
Maraa01
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 11 led 2017 17:58

Re: Známé repainty .. Maraa01

Příspěvekod shitman » 12 led 2017 06:12

zajímaly*. a moje "první tvorby" jsem nikde neprezentoval, ze stejných důvodů jaké píšu tobě - byly hrozné, a proto jsem si je nechal pro sebe. časem jsem svojí tvorbu zlepšoval a až když mi moje sebereflexe dovolila, vyšel jsem s nimi na světlo pro kritiku, která přišla, já se z ní poučil a opravil jsem své chyby (alespoň většinu z nich). část mojí tvorby můžeš najít zde na foru. ;) určitě tě nechci zatracovat od dělání čehokoliv. dobrých tvůrců addonů je jako máku na poli v únoru. problém je s tvůrci, kteří za deset minut naplácají na žlutý podklad pár log přes mřížky a lišty, nevědí ani jak repaint zapsat do souboru tak, aby fungoval, prezentují to na světle všem na očích a ještě se hrozně diví, že jim to někdo zkritizuje. pokud se naučíš dělat věci tak, aby vypadaly k světu, nemám problém ti složit poklonu, ale bohužel tato tvorba k ničemu jinému než ke kritice vést nemůže. ještě jsem sem chtěl něco dopsat ale zapomněl jsem to.. když si vzpomenu, připíšu to do odpadu.
mimochodem, přezdívkou, stylem vyjadřování i tvorbou mi připomínáš jiného uživatele, který měl také nick Mara a zmizel odsud před nějakým časem.. náhody se dějí. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Známé repainty .. Maraa01

Příspěvekod KratkyFilCZ » 14 led 2017 20:33

Tohle je hnus :? Jenom jsi dal bílou a žlutou a fláknul tam hnusná loga přes lišty, mřížky... :? fakt se nauč dělat repainty a pak něco ukazuj :roll:
KratkyFilCZ
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 64
Registrován: 24 bře 2016 20:09


Zpět na Skiny a textury

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků