TOPlist

Showroom

Vlastníte zajímavé screenshoty nebo videa ze hry? Podělte se s námi o ně.

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Peterson » 15 dub 2018 00:26

Vieš že tak 4/5 vecí sa dajú zaradiť do spojazdnených budíkov?
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Karosak951 » 15 dub 2018 01:10

Víš, že je na mně, kam to zařadím? Podle mě se to tak zařadit nedá a tečka. Pokud tě to nezajímá, odpusť si laskavě zbytečné komentáře a ignoruj to, díky.
Rozměry vládnou světu!
Uživatelský avatar
Karosak951
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1056
Registrován: 07 lis 2012 19:57

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod theVP » 15 dub 2018 09:58

Lol, kliiiid ;)

Hezký to máte.
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod SwixTV » 15 dub 2018 11:30

Wau :lol: hlavně se Karosaku neuraž, když mám pocit, že to Peterson myslel dobře. Nemusíš hned tady dělat uraženýho a chovat se povrchně, tak se trošku uklidni ;) Přeji hezký zbytek dne.
Obrázek
Uživatelský avatar
SwixTV
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 151
Registrován: 13 črc 2017 11:16
Bydliště: ChánoF

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Peterson » 15 dub 2018 12:35

Nemyslel som to v dobrom, ani náhodou. Chcel som tým len upozorniť na to, že glorifikovať takú vec ako rozbehanie ručičiek je už na úrovni Apple Keynotes kde Timotej Kuchár hovorí o všetkom ako o úžasnej inovácii. Je to meh.

Nemám nič proti tomu, že z tvorby máš viditeľne radosť (kiežby som aj ja mal radosť z toho čo robím, smrk smrk), je to super, hlavne keď ťa to takto drží. A taktiež je jasné, že ideš proti prúdu "mejnstrímových" tvorcov, ktorí možno podľa tvojho názoru sú veľmi skúpi na novinky. A niektorí veru sú, o tom niet pochýb. Len ideš z extrému do extrému. Silíš to, aby bolo aspoň čo napísať, poprípade tú istú vec povedať 10x, aby to nevyzeralo, že sa nič nedialo. Come on, zlatá stredná cesta čaká.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod Dominik1995 » 15 dub 2018 13:41

Lidi, já Vám nevím, ale raději si 3x denně přečtu tady v rozpracovaných/soukromých projektech (k čemuž toto téma slouží) novinky na B741 než v oficiálním tématu jednoho nejmenovaného modelu, kde se objeví fotka z 'progressu' 1x za 4 měsíce a ještě se u toho autoři tváří, jakoby nám snesli modré z nebe. Přitom postup prací na onom modelu a na B741 je dost podstatný. Nehledě na to, že se už vydání toho modelu několikrát posunulo...
Uživatelský avatar
Dominik1995
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 273
Registrován: 06 bře 2015 16:48
Bydliště: GB

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod vojtas » 15 dub 2018 13:44

Nechapu, proc se stydis a rovnou nenapises, ze myslis NB18...
Ale je fakt, ze toto zbytecne az moc rozvlekle. I kdyz ono to nekdy nevadi, protoze nekteri clenove si nedovedou predstavit, co vsechno se pri "rozbehnuti budiku" musi udelat...
10 let...
Uživatelský avatar
vojtas
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1250
Registrován: 12 dub 2011 13:55
Bydliště: Ostrava

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod benda06 » 15 dub 2018 13:50

Já si to též rád přečtu. Lepší, než nevědět vůbec nic. A klidně i takové drobnosti. Navíc je snad na autorovi, jak s prezentací naloží...
Ale asi by nebylo na škodu to dát do vlastního tématu. Já sem třeba tak často nechodím, kontroluji spíše jiná témata, takže pak musím hledat. A
benda06
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 351
Registrován: 10 kvě 2011 15:52

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod SwixTV » 15 dub 2018 14:36

Dobře chápu, ale tak když nás chtějí informovat o progresu, tak si založím topic a dennodenně nespamuji galerii ne? Trošku rozumu by neuškodilo :)
Obrázek
Uživatelský avatar
SwixTV
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 151
Registrován: 13 črc 2017 11:16
Bydliště: ChánoF

Re: Screenshoty ze hry - rozpracované/soukromé projekty

Příspěvekod TheFloxiCz » 15 dub 2018 15:21

Popravdě, jsem rád za všechny, kteří se snaží něco do hry něco tvořit, ať už jsou to autobusy, mapy nebo nějaké mody. I přestože třeba zrovna toho nejsem velký fanda, tak jsem na jednu stranu rád, protože tím vlastně rozšiřují OMSI o další obsah. Ale musím tady dát souhlas těm, kteří píší, ať si založíte vlastní topic. Já vám v tvorbě samozřejmě fandím, a doufám, že model dovedete do zdárného konce, přesto bych byl i já rád, kdyby jste měli vlastní téma, protože poslední stránky jsou trochu moc zaměřené na jeden projekt. Bylo by to tu i více přehledné, jelikož ke každému obrázku se vyjádří několik lidí, a pak tu z toho už tak trochu vzniká diskuze, než fotky ze soukromých projektů, což by se dle mého lépe vyjímalo v samostatném tématu o projektu :)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

PředchozíDalší

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

cron