TOPlist

Príbehy z Omsi

Vlastníte zajímavé screenshoty nebo videa ze hry? Podělte se s námi o ně.

Príbehy z Omsi

Příspěvekod jozef1479 » 01 led 2015 17:19

Takže, zdravím Vás, dnes tu máme môj prvý príbeh, dúfam, že sa Vám bude páčiť :D

Diel prvý - Linka 512 a porucha

Tak, ráno som vstal ako vždy o 5:00 a dal si sprchu. Niečo som si zahryzol a vzal kľúče od auta a od garáží pri Trboušanoch.
Nasadol som do Žiguláku a hore kopcom som to ťal smer garáže
Keď som došiel na miesto určenia, odparkoval som si žigulíka pred správcovým domom a išiel ku garážam, zaštrngotanie kľúčov, zavrzgánie dverí na garážach, odomknutie autobusu.

No, dnes bolo v pláne jazdiť až do nejakej 16:00 hodiny.
Usadol som za volant SORU C.10.5 m , vložil kľuče do zapaľovania a stisnutím tlačitka nakopol elektriku, keďže v noci pekne tuhlo, bolo okolo -12 stupnov, tak som mal obavy, či túto mašinku
aj preberem k životu, no svetu div sa, naskočil na prvý šup . Prvé čo som urobil, hneď som zapol kúrenie v autobuse, nech sa pekne vyhreje, nastavil som aj odhmlievanie skiel, aby som aj dačo videl .
Hodinky mi ukaozovali 5:30 čo bolo celkom v pohode, pretože z D.Kounic som mal vyrážať 6:03 , no, bus sa mi podarilo trochu vyhriať, vyšiel som s ním von, zavrel garáž a pomaly sa vydal na cestu do Dolních Kounic. Nastavil som si linku, trasu, všetko čo bolo potrebné, vytlačil cestovný poriadok cez kasu a už len čakal na cestujúcich. Prvú várku som odviezol v pohode, druhú z trboušan dole taktiež. Po jazde Trboušany - Dolní Kounice v čase 10:18 - 10:25 som odstavil autobus na nástupišti, a odbehol si dať teplú kávičku so zákuskom do najbližšej cukrárne .

Sadol som do autobusu, bolo tak nejakých 11:05 , a čakal som v autobuse, nemal som čo robiť, tak som si pustil rádio, o 12:03 som nabral pasažierov do Trboušan a asi v polke cesty mi akosi začal haprovať bus, dobre nezatáčal, a musel som viac pridať plyn aby vôbec podchytil otáčky. poponáhľal som sa do Trboušan, vyložil pasažierov o 12:10 a autobus odstavil pred jedným domom hned vedla Trboušanskej točny. Jeden pán bol taký dobrý a vzal ma až ku garážam, rýchlo som otvoril vráta číslo 2 a odomkol dvere na staručičkej B732-ke, ktorá bola samozrejme stará už a bola využívaná len v záložných situáciach . Kľúče do zapaľovania, a chvíľa pravdy , pootočil som znovu kľúčom a karosa nenaskočila :D , no nič, skúsil som to ešte raz a na 2x sa mi to už konečne podarilo, hneď som jej pridával, nak sa zahreje , z garáže stúpaly emisie z výfuku no darmo no, karosa je karosa :D , hneď som naplno zapol kúrenie, pomaly vyšiel z garáže na 1-ke von a vystúpil z karosy, zavrel som len vráta a utekal na Trboušanskú točnu, bolo už 12:16 . nastavil som rýchlo na točne linku, trasu, nabral pasažierov a už sme fičali, na karose sa dobre šlo, s tým veľkým volantom som mal pocit, že fakt niečo šoférujem za trboušanmi ten mierny kopček, fuu, fučala chudina na 3-ke, ledva ledva sme to vyšli potom som to ale rozpálil, dal do 4-ky a 3/4 plynu :D no hned chytila odpych :D po rozbehu som vyradil rýchlosť a šli sme na voľnobeh, pred zákrutou som to stiahol na nejakých 60-55 km/h. Na zástavku Trboušanská sme dorazili v poriadku, len pasažierom bola pekná kosa Vzal som 3 pánov a na neútrali dole z kopca už keď mi tam nabehla 40-ka, vrazil som tam 3-ku a začal jemne prihamúvať dole kopcom, na stopke som zastal, pozrel sa , či dačo nejde, a vyrazil smer posledná zastávka došli sme v pohode, a zas sa mi len overilo, že niet nad starú dobrú karosu :D aj keď sa zapotila ale opäť to raz zvládla .

Koniec

[spoiler=Na fotkách niektoré momenty . ]Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek[/spoiler]
Naposledy upravil Rilian dne 01 led 2015 17:54, celkově upraveno 1
Důvod: Fotky vloženy do spoileru.
jozef1479
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 98
Registrován: 03 bře 2014 20:37

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod Orbit09 » 01 led 2015 17:39

Fakt dobrý příběh! Tak tohle bych si koupil kdybys vydal knihu :D
Jezdím Omsi 2, SIMT a TS 2020
Windows 7 Professional x64; AMD Athlon™ II X4 640 4 CPUs 3 GHz; RAM 16GB DDR3; NVIDIA GeForce GTX460; HDD 1TB; Základní deska Asus M5A88-M EVO
Uživatelský avatar
Orbit09
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1831
Registrován: 10 srp 2013 13:16
Bydliště: Praha

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod tramvaj3 » 01 led 2015 17:46

Hej! ty máš JŘ na lístku :shock: :o
Dáš ke stažení
only in our country CZ B741 no. 127(not in service)
15Tr no. 01 historic <3+RTO and 267
Come take a ride with noisy 15Tr in Budweiser, limited edition! : D
ZF!
Škoda 21tr(ab)/22tr forever!
Uživatelský avatar
tramvaj3
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3602
Registrován: 07 kvě 2012 14:53
Bydliště: V Budějovicích, samozřejmě v Českých

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod jozef1479 » 01 led 2015 17:50

JJ, som rád, že sa páči, dal som si prácu aj s úpravou fotiek, nech to trošku vypadá, určite mám v pláne v tomto pokračovať :D
jozef1479
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 98
Registrován: 03 bře 2014 20:37

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod SOR KAROSA » 01 led 2015 17:52

To se divím že na tohle máš nervy. :D Moc pěkný.
Uživatelský avatar
SOR KAROSA
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 513
Registrován: 08 kvě 2014 09:00
Bydliště: IDSOK - zóna 73

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod SpidzerCZ » 01 led 2015 17:52

Dobrý,dobře se četlo :)

Doufám,že budou další :)
Nesud knihu podle obalu...


Máš nějáké otázky ? Zeptej se ! http://ask.fm/Spidzer
SpidzerCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 101
Registrován: 28 říj 2014 20:12
Bydliště: Kladno

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod Reggie_ » 01 led 2015 20:05

tramvaj3 píše:Hej! ty máš JŘ na lístku :shock: :o
Dáš ke stažení

to je SOR C10.5, tam to jde bez chyby vytisknout. ;)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Reggie_
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 147
Registrován: 20 pro 2013 16:15
Bydliště: Vyškov

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod jozef1479 » 30 zář 2015 21:09

Taaak.
Hlásim sa po dosť dlhej odmlke :D nakoľko som hlavne fanúšikom poľnohospodárskej techniky a spracúvam príbehy aj na Lsczech forum, noo, dnes sa mi podarilo sprevoznit omsi 2 a fachci bez problemov, ak by bol záujem, tak pokojne v dohľadnej dobe ( týždeň) by sa tu nejaké ďalšie story mohlo objaviť. Nakoľko som verným hráčom Dolných Kounic a keďze pribudka ešte aj nová linka, myslím, že to písanícko by mohlo byť zaujímavejšie.

Poposím, vyjadrite sa ;)
jozef1479
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 98
Registrován: 03 bře 2014 20:37

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod Vodičč » 01 říj 2015 06:56

Paráda, je to také oživenie ;)
Trogárovce <-- jediné mesto, kde vás vezie ukrajinský šofér v nemeckom autobuse plnom Srbov a Rumunov do anglickej firmy... :D
VanHool is the best
Uživatelský avatar
Vodičč
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1057
Registrován: 01 led 2013 13:15
Bydliště: Ezdek

Re: Príbehy z Omsi

Příspěvekod Pivec » 01 říj 2015 15:42

Ja som za ďalší príbeh, sú výborné. :D
Pochopil som, že aj pochopiteľné sa dá nepochopiť.
It's my life, It's now or never, I ain't gonna live forever, I just want to live while I'm alive!
Diesel Power 2.5 TDI V6 Fuck you Greta Diesel Nation
NO SMOKE NO FUN
Uživatelský avatar
Pivec
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1275
Registrován: 08 úno 2015 15:59
Bydliště: Slovensko, VÝCHOD - Eperjes, Preszów, Preschau, Preschau Wirf die Gläser an die Wand...

Další

Zpět na Galerie

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků