TOPlist

Hledám Map Editory

Diskuse obecně o OMSI

Re: Hledám Map Editory

Příspěvekod Perda » 30 led 2013 16:34

Není náhodou vlakové a autobusové hned naproti? :) Ale to jen tak na okraj, samozřejmě tuhle ideu vítám, do Těšína jsem několik let jezdil do školy a vzpomínky parádní. Taky je teď v mém vysněném plánu udělat fiktivní mapu s reálným základem ze zatím Těrlicka do Těšína. Takže třeba Mělicko - Rešín. :D Ale jelikož můj největší výsledek byl zatím položit silnice a přiřadit tomu vodorovně chodník, budu sám na sebe zvědavý, co s tím provedu. :D
Nestůj pod okapem!
Uživatelský avatar
Perda
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 44
Registrován: 23 dub 2011 18:17

Re: Hledám Map Editory

Příspěvekod Sputnik » 30 led 2013 18:58

Pokud chceš, můžeme pracovat společně. :) Já pomalu dodělávám základ na autobusák. :) A jen tak mimochodem, cesta z vlakáče na autobusák je poněkud delší pro autobus, než pro člověka, který to projde jen podchodem a dvěma přechody :D
Sputnik
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 4
Registrován: 29 led 2013 20:37
Bydliště: Český Těšín

Re: Hledám Map Editory

Příspěvekod Perda » 31 led 2013 19:27

Nápad to špatný není, ale nevím, zda-li bych ti byl nějak ku prospěchu věci. :) dneska jsem si k tomu na chvíli sednul, abych si poprvé zkusil udělat alespoň nějakou malou mapu a trochu si osahal editor a můžu říct, že se mi úspěšně podařil kopec s lesem a dvě zastávky. Pokud to pak ale bude správně všechno fungovat, to je věc druhá.:D Ale aspoň už mi ten editor není tak cizí. Jenže mě teď čeká ještě jedna zkouška ve škole a kdo ví, kdy k tomu zase sednu... Jinak jo, to je pravda, záleží, odkud tu cestu bereš... jestli tu od vchodu nádraží, nebo tu hlavní na Třinec. :) Já měl na mysli ten Třinec. :D

PS: tohle se mi podařilo za tři hodiny.. Hrůza.. snad se to časem zlepší. :D
Přílohy
om1.png
om1.png (197.88 KiB) Zobrazeno 2206 krát
Naposledy upravil Perda dne 31 led 2013 20:04, celkově upraveno 2
Nestůj pod okapem!
Uživatelský avatar
Perda
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 44
Registrován: 23 dub 2011 18:17

Re: Hledám Map Editory

Příspěvekod Kubasek12 » 31 led 2013 19:42

Sputniku dej si mě do skajpu, ev3-bkv
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: Hledám Map Editory

Příspěvekod shitman » 01 úno 2013 16:53

Perda píše:PS: tohle se mi podařilo za tři hodiny.. Hrůza.. snad se to časem zlepší. :D

pro začátek to náhodou zlý neni.. ;) jestli si myslíš, že tvorba map je chvilkovou záležitostí, tak to tě rád zklamu, ono to fakt nějakou dobu zabere něco něco postavíš, a tři hodiny na tento úsek (počítám-li do toho i les v pozadí) není špatný výkon ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Předchozí

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků