TOPlist

OMSI

Diskuse obecně o OMSI

Re: OMSI

Příspěvekod shitman » 06 kvě 2011 18:53

DIMI píše:Věděli jste že na Atlstadt spandau na tom semaforu jak se otáčíte do protisměru je speciální čočka (semafor) jen pro autobusy? :D Já to zjistil až dnes... :D

CHYTREJ!! :lol: :lol: :lol:
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: OMSI

Příspěvekod Rohatej » 06 kvě 2011 19:04

Ty jo! A o tom, že jen pro busy je i když jedeš z Reimerweg? A tam se musíš dokonce i navolit. :D
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: OMSI

Příspěvekod Steve » 06 kvě 2011 19:18

:lol: Další ostuda :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Steve
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 206
Registrován: 18 dub 2011 21:33
Bydliště: Brno - venkov

Re: OMSI

Příspěvekod DIMI » 06 kvě 2011 19:46

Dejte si pozor co píšete, pořád jsem tady ten pán já! :D A Steve, doufám, předpokládám, že to nebylo mířený na mě...
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: OMSI

Příspěvekod Vitas » 07 kvě 2011 18:36

Jezis tak ti napsal, ze ses ostuda... :D To je toho...
Vitas
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 935
Registrován: 11 dub 2011 23:16
Bydliště: Pardubice

Re: OMSI

Příspěvekod rodney » 02 črc 2011 13:59

neviem kde by som to pichol, možno o tom väčšina hráčov už aj vie, ale nedávno, ked som sa ponoril do OMsi viac ako obvykle ( presedel som pri ňom viac menej celý deň - prestoje pomedzi linky som rôzne využil atak) no a proste bol čas obeda, tak som si šiel zjesť obed do kuchyne a napadlo ma ...odparkovaný, tak otvorím dvierka pri šoférovi , otvorím predné dvere, dám vonkajší pohľad ( akože som vystupil :D) ... a čo s dverami, ved tie sa zatvárajú aj zvonka (nechcem som použiť klávesu :D) ..a reku pohľadám niečo ako býva aj reálne na autobusoch ...

...tam to ani nemusíte čítať, ako vravím možno o tom už drvivá väčšina vie a len ja som prispatý a nevyskúšal na omsi všetko možné ... vedeli ste , že pri stlačený (kliknutí ) predného ľavého svetlometu sa dvere otvoria a zatvoria (a mohol som sa ísť spokojne naobedovať :D:P ) ... dosť ma to potešilo a pobavilo, že aj na takéto veci mysleli autori :) ..tak ja len toľko, ak to už viete tak prepáčte za toľké keci.
Obrázek Obrázek
rodney
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 654
Registrován: 12 kvě 2011 20:08

Re: OMSI

Příspěvekod Kubasek12 » 02 črc 2011 14:04

rodney píše:neviem kde by som to pichol, možno o tom väčšina hráčov už aj vie, ale nedávno, ked som sa ponoril do OMsi viac ako obvykle ( presedel som pri ňom viac menej celý deň - prestoje pomedzi linky som rôzne využil atak) no a proste bol čas obeda, tak som si šiel zjesť obed do kuchyne a napadlo ma ...odparkovaný, tak otvorím dvierka pri šoférovi , otvorím predné dvere, dám vonkajší pohľad ( akože som vystupil :D) ... a čo s dverami, ved tie sa zatvárajú aj zvonka (nechcem som použiť klávesu :D) ..a reku pohľadám niečo ako býva aj reálne na autobusoch ...

...tam to ani nemusíte čítať, ako vravím možno o tom už drvivá väčšina vie a len ja som prispatý a nevyskúšal na omsi všetko možné ... vedeli ste , že pri stlačený (kliknutí ) predného ľavého svetlometu sa dvere otvoria a zatvoria (a mohol som sa ísť spokojne naobedovať :D:P ) ... dosť ma to potešilo a pobavilo, že aj na takéto veci mysleli autori :) ..tak ja len toľko, ak to už viete tak prepáčte za toľké keci.

Já jsem taky takový :D :lol: :lol: :D taky to dělám... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: OMSI

Příspěvekod Daniel » 04 črc 2011 21:10

přesně,taky zaparkuju,vypnu atd a jdu se naobedvat,,,jako v realu
Daniel
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1099
Registrován: 12 dub 2011 14:29
Bydliště: Kladno

Předchozí

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron