TOPlist

OMSI

Diskuse obecně o OMSI

OMSI

Příspěvekod DINOCZ » 13 dub 2011 21:48

Kam se hrabe City Bus simulator nebo jak se to jmenovalo v tom new yorku OMSI je zatím nejlepší svého druhu uvidíme až vyleze na svět to San Francisco nebo co to ma byt zatím to vypadá hezky každopádně OMSI po celkovém shrnutí je špičkové jen mi tam chybí zatím více busů už by to chtělo aby kosák něco pustil do světa :-)
Obrázek

Obrázek [/url]
Uživatelský avatar
DINOCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 170
Registrován: 12 dub 2011 23:34
Bydliště: Praha

Re: OMSI

Příspěvekod Kubasek12 » 13 dub 2011 21:52

kosak FBW, Ikarus a RedGunn Karosku :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: OMSI

Příspěvekod DIMI » 13 dub 2011 22:15

Přesunuto do správné sekce.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: OMSI

Příspěvekod TomsonTom » 13 dub 2011 22:46

Ta hra je super, ale chybí toho víc. Především by to chtělo nějaké inteligentnější prostředí (různá vozidla se různě chovají, AI bude umět předjíždět, meziměstské silnice sem tam zbrzdí nějaký traktor, po městech občas projede sanitka, které budete muset uhnout, po přechodech budou chodit staří lidé o holích, po cyklostezkách budou jezdit cyklisti, na které budete muset dávat pozor na křižovatkách, atp. atp. atp.), pořádné autobusy (jak staré Karosy, tak i nové luxusní turistické autobusy schopné jet 100 km/h bez problémů) a hlavně pořádné rozlehlé meziměstské mapy s dálnicema a starejma zničenejma silnicema táhnoucíma se vesničkama. A hlavně aby ty mapy vypadaly realisticky (nemám teď na mysli reálné mapy, ale realistické mapy), tzn. hodně domečků, v pozadí kopečky a hory, sem tam nějaká chatrč, farmy, louky na kterejch se pasou krávy, pole, ... Ta hra nám zatím nabízí jen perfektní simulaci řízení autobusu a jakž-takž simulaci dopravy, jenže jestli se někdy podaří udělat to, co jsem zde zmínil, tak to teprve bude pořádná pecka. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
TomsonTom
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 12 dub 2011 18:27
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: OMSI

Příspěvekod kosak » 13 dub 2011 23:09

TomTom, zase v tomto je OMSI úžasný že všechny ty věci co si vypsal se dají udělat... Traktor myslím v pohodě, no sanitka, musel by se ji nascriptovat nějaký účel atd atd
http://www.usti.omsi.cz -> web o mapě Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
kosak
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1480
Registrován: 30 bře 2011 20:20

Re: OMSI

Příspěvekod Karosa B951E » 15 dub 2011 05:24

Ale jo,co jsem slyšel OMSI má nevídané možnosti,estli se tohohle někdo chopí..no potěš koště! :D :D :D
Karosa B951E
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 109
Registrován: 13 dub 2011 22:24

Re: OMSI

Příspěvekod shitman » 16 dub 2011 15:59

Podívejte pánové, vy nikdy nejste spokojení. Řekněte mi, kde byste chtěli sehnat lepší simulaci, než je v OMSI? :D a vy pořád že tohle by mohlo být lepší a támhleto jiné.. samozřejmě, že má OMSI, jako každá hra, své chyby, ale radši budte rádi za to, co máte! :D Vemte si třeba CBS (nebo tedy spíš CBR), kde když jste narazili do vozidla, mohli jste dát celou hru odznova, protože vozidlo bylo najednou přilepeno k silnici. Mimochodem TomsonTome, řekni mi, kdo by se ti s tim asi tak patlal :D aby hra měla v základní verzi tohle všechno, by se musela vyvíjet bud dvacet let nebo by na ní dělala půlka světa, a i kdyby byla hotová, byla by nejspíš větší než celé WoW se všemi datadisky.. :D Nechtěj to zase přepísknout chlape, všeho moc škodí; až budeme mít v pokojíčku atomové počítače, můžem o ideálních hrách podiskutovat ;).
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: OMSI

Příspěvekod TomsonTom » 16 dub 2011 18:28

Tvrdím snad, že ta hra není super, a že není nejlepší v týhle kategorii? Ne. Já jen reagoval na "jen mi tam chybí zatím více busů už by to chtělo aby kosák něco pustil do světa" a napsal jsem, že to není jediná věc, která tam zase chybí mně. Tak klid. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
TomsonTom
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 12 dub 2011 18:27
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: OMSI

Příspěvekod kalvik » 16 dub 2011 20:10

Já čekám koho napadne udělat T-busy :D
Uživatelský avatar
kalvik
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 127
Registrován: 11 dub 2011 22:19

Re: OMSI

Příspěvekod Karosa B951E » 17 dub 2011 00:46

Mnooo...to by bylo dobrý..no počkejme co na to naši soustruzi,ty až se toho chopěj s umem scriptů jim známých ala TRS nebo Railworks..tak se máme na co těšit! :lol: :lol:
No uvidíme jak dopadne scéna modelů vozidel v OMSI ale zatím tomu doost věřím že si ta hra najde hodně uživatelů tak jako virtualbus(který mimochodem stále hodnotím jako nejlepší free simulátor busů a i by se vyrovnal mnoha komerčním ale OMSI nikoli :lol: )..no uvidíme zatim je OMSIčko ještě mláďátko,tak ho nechme povyrůst a uvidíme co se z něj vyklube... 8-)
Karosa B951E
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 109
Registrován: 13 dub 2011 22:24

Další

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků