TOPlist

Strojek na listky

Diskuse obecně o OMSI

Re: Strojek na listky

Příspěvekod TomsonTom » 01 říj 2012 13:47

EMtest používá Bus Line. Je to fajn věc, obzvláště když se doplní o čipové karty a dotykový displej pro cestující, kde si mohou sami navolit typ jízdenky. Bohužel, ovládání pro řidiče mi přijde dost složité. Když řidič potřebuje udělat něco složitějšího (doplnění kreditu na čipovou kartu, storno jízdenky, apod.), tak musí prolistovat celý menu, zkoušet mačkat různý tlačítka, a po minutě konečně zjistí, kde je ukrytá ta správná volba. Stejně tak storno jízdenky mi přijde hodně komplikovaný - zřejmě (nevím jistě) je potřeba opsat celý kód, nejde třeba "Stornovat poslední jízdenku", nebo zobrazit seznam posledních dvaceti jízdenek. Potom se domnívám, že nejde navolit tisk více jízdenek najednou (alespoň jsem neviděl žádného řidiče, který by to dělal), takže když je potřeba vytisknout jízdenku na jízdu, a pak ještě na zavazadlo, tak se to musí dělat postupně. Neexistuje žádná jednoduchá volba typu zaškrtávacího tlačítka "Cestující má zavazadlo".

Kdyžtak mě opravte, ale vycházím ze zkušeností s řidiči autobusů.
Obrázek
Uživatelský avatar
TomsonTom
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 12 dub 2011 18:27
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předchozí

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron