TOPlist

Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Diskuse obecně o OMSI

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod anarchia99 » 16 dub 2012 14:43

Poustevnak píše:Ano vyjimka je "JSEM" za coz se omlouvam. Jasne, ze kazdy rika "sem" ale proste to je vecna chyba nasich daberu, kterou se sice snazime eliminovat, ale obcas se proste nezadari

Jiz nekolikrat zde bylo naznaceno, ze bude druha verze dabingu, ktera bude takrikajic drsnejsi dle nekterych vasich navrhu. I sami daberi namluvily nejake verze vet navic, ktere se urcite do takoveho dabingu hodi. [color=#FF0000]DIMI
tu take psal, ze by jste mohli napsat sve navrhy. Rad bych jen upozornil, ze i kdyz tato verze ma byt "drsnejsi" radi by jsme se vyvarovali vulgarnim a rasistickym narazkam, takze podle toho budem texty vybirat. Nejakej ten vul, blbec a magor samozrejme problem nebude, ale napriklad ekvivalenty vasich genitalii urcite neprojdou Obrázek

No třeba podle mě, je to "jsem" dost uši trhající... Což mě přivádí k myšlence, že by nebylo špatné udělat nějakou verzi pro Moravu - tahle je zjevně pro Čechy a Čechama nemluvená, ale profi dabéři by určitě zvádli i moravské přízvuk, ne?
Teď k těm vulgarismům - netuším jak je ten výběr hlášek dělanej - při prudkém zabrždění například se vybírá zcela náhodně z nějaké skupiny hlášek pro rychlé zabrždění, tak by to co chcu navrhnout nemělo smysl, ale pokud jde ovlivnit jak často se některá hláška vyskytuje, tak by se něco sprostýho tu a tam hodilo - ať je to realný jako zbytek simulátoru, ne? semtam, hlavně večer a na nočních linkách, se objeví nějaký to hovado co sprostě řidičovi nadává, no ne?
anarchia99
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 28
Registrován: 12 říj 2011 10:23

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Pall » 16 dub 2012 15:09

Nesmysl... Nevím kdo tvoří tu grupu, ale pokud to není rodilý moravák, tak to nedá aji kdyby se rozkrájel... Stačí třeba si poslechnout imitátora parodující moravské dialekt... Tomu uvěří max. čech, moravák ne (pokud imitátor není původem moravák a nebo dlouhodobě "nenačichá"...a naopak)

Co se týče zvuku motoru... S vytočením motoru se strídá "prolíná" asi 5 zvukových souborů, které se ještě do sebe zkreslují např. zeslabují, spomalují, apod... By dělalo bordel a stejně pojedete prázdní a co pak:)... problém je v těch dohromady 8mi herních složkách... Je to málo...
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod dwarf253 » 16 dub 2012 20:10

Tak to, že by se nahrálo kecání cestujících do zvuku motoru je blbost právě z důvodu, jak píšeš. Právě proto by bylo dobré přidat do hry funkci, která by tenhle zvuk aktivovala při nějakém počtu cestujících. Mohlo by být více druhů zvuků, třeba při malém počtu méně hlasů, při větším počtu větší hluk... Já myslím, že by tahle funkce byla možná, ale to už je myslím si otázka skoro až pro mr software a nebo nějakého hodně schopného scriptéra :)
dwarf253
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1123
Registrován: 07 črc 2011 14:00

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Honza522 » 16 dub 2012 20:14

Třeba by to mohlo nějak se přidat k citybusu například, ale to nevim :D bylo by to dobrý..
Obrázek Obrázek
Honza522
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1181
Registrován: 16 kvě 2011 21:17
Bydliště: Praha, Česká Lípa

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Poustevnak » 17 dub 2012 00:04

F1 a M4 namluvili moravaci a ve Fenixu jich je i se Slezkem asi 10 ;)
No, ale s hantecem a ostravstinou ... nevim :D

To ze v noci nastoupi kdejaky typek je pravda, ale hra neumi vybirat pasazery podle doby. Urcite v dalsi verzi bude opilec, protoze pravdepodobne je i v originale (podle naseho prekladatele), pokud tedy ten daber nema nejakou vadu reci. Jedna se prave o M4. Tuto postavu nas daber jako opilce nemluvil, ale betatesterum se to nezdalo a tak jsme ho odsunuli prave na dalsi verzi a daber namluvil "strizlivou verzi" kterou nyni uzivate :)

Ano hra ma pro nekterou situaci nekolik hlasek, ale kdyz nepocitam prodej listku a zdvorilostni konverzace, tak behem meho testovani mi hra pouzivala vzdy jen prvni moznost "nadavek" i kdyz ma zpravidla dve. Mozna ta druha prijde na radu, az kdyz se dana situace vice vyhroti, takze si ji uziji jen zacatecnici, protoze kdo by dobrovolne jezdil jako hovado, aby slysel vsechny hlasky, ze ? :D
No, ale duvtipnejsi uzivatele si ty moznosti snadno zameni az je ta prvni omrzi poslouchat a pozdeji si i michat soubory dle libosti mezi ruznymi verzemi dabingu 8-)
Poustevnak
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 2
Registrován: 14 dub 2012 21:36

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod anarchia99 » 17 dub 2012 09:46

Poustevnak píše:F1 a M4 namluvili moravaci a ve Fenixu jich je i se Slezkem asi 10 ;)
No, ale s hantecem a ostravstinou ... nevim :D

Nemyslím přímo hantec, ale spíš takový místo jsem dát su, sem tam na začátku nějaké věty nějaké to tož, pak mě třeba teď napadla hláška Příště rači pojedu šalinó/ou...
anarchia99
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 28
Registrován: 12 říj 2011 10:23

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Pall » 17 dub 2012 10:29

" Příště valit radši šalinó " no to by sis naběhl, kór když hrá ten den šlechta >>> http://www.youtube.com/watch?v=AtJcSxXj ... pwkXxlDHE=
"Šalinó s šáló, všici valíme"....... Šmirgl seklé na fleku a seklé tam bude smrdět dál:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod anarchia99 » 17 dub 2012 10:39

Pall píše:" Příště valit radši šalinó " no to by sis naběhl, kór když hrá ten den šlechta >>> http://www.youtube.com/watch?v=AtJcSxXj ... pwkXxlDHE=
"Šalinó s šáló, všici valíme"....... Šmirgl seklé na fleku a seklé tam bude smrdět dál:)

:lol: :lol: :lol: No jo, klasika a dneska standard po každým zápase, naposled v sobotu sme takhle poskakovali v buse :-) No až dneska vyhrajem, to zas bude rachot :-)
anarchia99
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 28
Registrován: 12 říj 2011 10:23

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod shitman » 17 dub 2012 18:30

Víš, co se v Praze říká o Brnu? Nic. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Pall » 17 dub 2012 20:38

To nevím co se říká neboť názor pražáka mě zajímá tak stejně jako řvát ve vakuu do tmy...:) Ale sem rád že si to napsal. Tak na minutu si to zapamatuju (snad), protože nesmyslný věci se mě dýl v hlavě neudrží...:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

PředchozíDalší

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků