TOPlist

Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Diskuse obecně o OMSI

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Kubasek12 » 17 dub 2012 23:04

To k nám do Třince přijela sestřenka z Prahy a furt blila bo ten dym z werku ji nerobil dobře.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod kosak » 18 dub 2012 00:13

nějak jsem si tu všiml tohodle tématu... co se týče toho breptání v autbusu, nejsem si jistej jestli by to vůbec šlo. ty hlášky jsou zakonzervovaný někde v enginu, kam už přístup neni, takže se nedaj ani měnit... nemyslim zvukový soubory ale funkce, který je probouzej k životu ;-)
zvuk by se dal teda vložit akorát přímo k autobusu, nicméně by to nevyřešilo problém, že by to breptalo ikdyby v busu nikdo nebyl... ve scriptech autobusu neni šance vytáhnout nějak počet cestujících v busu... tahle proměnná se opět objěvuje jenomv enginu a mimo něj se vytáhnout nedá. Ještě mě napadlo vytáhnout to třeba z výšky autobusu. Vysvětlim: autobus si sedá při určitym počtu cestujících níž a níž... Many maj tlumiče hodně tvrdý, takže to neni moc vidět, nicméně když do busu hodim 10 tun něčeho, tak si i ve hře hezky sedne.
Tahle proměnná je zase vyplivnutá už z enginu, takže to nevytáhnu, navíc to klesá i při brždění a akceleraci.
Takže závěr, aby to breptání bylo reálný, je nemožný :-)
http://www.usti.omsi.cz -> web o mapě Ústí nad Labem
Uživatelský avatar
kosak
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1480
Registrován: 30 bře 2011 20:20

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod rogerer » 18 dub 2012 14:59

tak včera jsem testoval ten novy dabing (driv jsem nemel cas)...je to dobry....ale klasicky jsem vyzkousel celni naraz.....zas ty pitomy ozveny milionu hlasu....vim ze to neni chyba dabingu a chtel bych tam zbesily krik cestujicich treba kdybych jel na plny plyn a vse kosil.....blby je ze to asi realne nejde udelat:D anebo sténání po těžší nehodě :D


jinak co se týká tý poslední zatáčky před Vídní na čtyři.... (Brno) tak je to tam pěkny ale nudný :D toť vše
Uživatelský avatar
rogerer
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2212
Registrován: 22 črc 2011 11:11

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod dwarf253 » 18 dub 2012 17:25

Nic ve zlém, ale někdy mi přijde, že někteří nehrají OMSI ale GTA...
Jinak je škoda, že kecání cestujících udělat nepůjde, ale kosakovi děkuju za vysvětlení.
dwarf253
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1123
Registrován: 07 črc 2011 14:00

Předchozí

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků