TOPlist

Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Diskuse obecně o OMSI

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod shitman » 17 dub 2012 20:38

tak to jsi šťastný muž. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Pall » 17 dub 2012 20:48

Proč myslíš?... Musíš si uvědomit, že Ty si blízko... Tebe se to asi víc týká být s něma víc v křížku ... Tady to nikoho nějak nezajímá... Je podobné jako chtít znát názor embria při potratu o jeho životních zkušenostech... Kdo si tady nechá radit, to už musí být kauf:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod DIMI » 17 dub 2012 21:43

Chudák brněnská ješitnost.. :cry: :lol:
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Pall » 17 dub 2012 21:52

Z mé strany to není ješitnost:) Jen mě to nějak nezajímá abych si s toho měl dělat hlavu... Třeba určité kydy se mě líbí... Cosi se říká ve smyslu největší vesnice nebo jak... No to považuju za největší poctu... kdo chce žít v umělohmotné betónové šedi?:) Radši budu žít ve svérázné vesnici přírodního rázu:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod shitman » 17 dub 2012 21:56

nepochopil jsem ani slovo. :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Pall » 17 dub 2012 22:04

No něco podobného se říká o Brnu... Ale jelikož mě ty cajzlo keci moc nezajímají tak teď to nepodám tak jak to říkají... neco ve smyslu vesnice nebo co... je to ale náhodou skvělé:) vesnice má ještě v poho genom... umělohmotina je zdegenerovaná:) Ogaři jak jedle vz zprasené cosi:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod DIMI » 17 dub 2012 22:06

Je to těžký se nauči Pallštinou.. :D Co se týče šedi, myslím, že rozdíl mezi Prahou a Brnem není zas tak velký...
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Pall » 17 dub 2012 22:09

Nevím, ale řekl bych že je... Nepotřebujem být velkoměsto, ale problém je v politice... Ti chcou to tlačit na status velkoměsta... Já bych radši být vážně spojené království navazujících nepošpiněných vesnic... předměstí Brna se snaží o tento ráz... Nicméně... V brně ať bydlím kde chcu, mám blízko k nějakýmu velkýmu parku, lesu vesnici.... V praze být ve středu znamená cestovat k této volnosti jak dlouho...
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod DIMI » 17 dub 2012 22:28

No nevím kolik času jsi ztrávil v Praze, já jsem v Brně ještě nebyl, nicméně porovnávaje mapu Prahy a Brna mi přijde ráz města, resp. centra a příměstksých oblastí zvlášť na četnost parků, zeleně a lesů dost porovnatelný... Do většího parku je to tak nastejno, na cestování z centra do lesa asi vítězí Brno, když šalina z lesa na jedný straně města do lesa na drhuý straně má asi 7 zastávek.. :-) To se nezapře.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Studio Fenix prodabing - Český dabing postav do OMSI

Příspěvekod Pall » 17 dub 2012 22:47

Nech to být:) Ty si v Brně nebyl, já zas svého času v Praze imrvére ovšem tak trochu tranzitně, i když tu Prahu mám tak nějak sjeto ze všech stran... (ono se to časem najede).. Nech to být... je mě to fakt fuk... jediné co vážně se na mě podepisuje to jiné ovzduší... su na to citlivej a v Praze se mě blbě dýchá... Co se týče lidí sou protivní, uspěchaní, nevšímají si samyi sebe (jeden zakopne o druhýho ani si nevšimne)... né že je to radikálně v Brně úplně jinak, ale přece jen je to tak nějak jinak..:)
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

PředchozíDalší

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků