TOPlist

Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabing

Diskuse obecně o OMSI

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2011 21:58

Však jo, je to drzej černoch... :D
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod shitman » 19 kvě 2011 22:15

Černoch nebo ne, mlha nebo ne, když si na to stěžoval každej, tak jel asi o dost pozdě. Ono jde taky o to, co je to vůbec za řidiče, když vyhodí člověka z autobusu jenom protože mu řekne, že jede pozdě, když jede pozdě, tak je to pro mě samolibej kretén. Pravda že za mlhy se jezdit načas dá těžko, ale většina lidí snad má rozum, že když vidí, že je mlha, tak by mu pět minut (což by bylo přijatelné zpoždění) snad odpustí. Někdo ovšem v pozadí říkal něco o půl hodině. Upřímně tedy, kdyby měl řidič zpoždění půl hodiny, tak bych mu to asi řekl pěkně zostra, a kdyby si otevřel hubu, rozmlátim mu jí o volant. Přece se to proboha snad dá říct slušně, a ne že bude vyhazovat pasažéry z autobusu, a ještě demonstrativně vypne motor, aby mohl nabrat ještě větší zpoždění. Takoví řidiči patří leda za kamion, kde se nebudou muset stýkat s veřejností, ne do autobusu. Toť můj názor, klidně mi začněte nadávat, jak je šoféřina těžká práce a že jde někdy o nervy. Ale když už převáží lidi, tak snad, proboha, musí něco vydržet.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod DIMI » 19 kvě 2011 22:25

Jo, je to herec... Chápu že byl z toho už vynervovanej, ale když to psychicky nezvládá, nemá to dělat... půl hodiny nebo hodinu někde stát a čumět v nejistotě, mrznout, to je ještě horší než poslouchat kecy...
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod Kubasek12 » 19 kvě 2011 22:29

shitman píše:Ona chce koupit Turecko?! :shock:

Nenene, na zájezd :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod Kubasek12 » 19 kvě 2011 22:32

shitman píše:Černoch nebo ne, mlha nebo ne, když si na to stěžoval každej, tak jel asi o dost pozdě. Ono jde taky o to, co je to vůbec za řidiče, když vyhodí člověka z autobusu jenom protože mu řekne, že jede pozdě, když jede pozdě, tak je to pro mě samolibej kretén. Pravda že za mlhy se jezdit načas dá těžko, ale většina lidí snad má rozum, že když vidí, že je mlha, tak by mu pět minut (což by bylo přijatelné zpoždění) snad odpustí. Někdo ovšem v pozadí říkal něco o půl hodině. Upřímně tedy, kdyby měl řidič zpoždění půl hodiny, tak bych mu to asi řekl pěkně zostra, a kdyby si otevřel hubu, rozmlátim mu jí o volant. Přece se to proboha snad dá říct slušně, a ne že bude vyhazovat pasažéry z autobusu, a ještě demonstrativně vypne motor, aby mohl nabrat ještě větší zpoždění. Takoví řidiči patří leda za kamion, kde se nebudou muset stýkat s veřejností, ne do autobusu. Toť můj názor, klidně mi začněte nadávat, jak je šoféřina těžká práce a že jde někdy o nervy. Ale když už převáží lidi, tak snad, proboha, musí něco vydržet.

Asi neudělal psychtesty :lol:
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubasek12
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 956
Registrován: 11 dub 2011 22:26
Bydliště: 739 61 Třinec - Česká Republika

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod Rohatej » 20 kvě 2011 06:17

Když jsem to video před nějakejma lety našel, tak jsem si k tomu četl původní komentáře a prej ten chlap docela slušně držkoval. Nevim už, co to kvákal, ale když jsem si to přečetl, tak jsem se řidičovi ani nedivil.
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod shitman » 20 kvě 2011 17:47

Dobře, řikám že nevím jak ho dotyčný upozornil, ale vem si taky, že trčet půl hodiny na mraze (mlha se většinou v parném létě příliš nedělá, a zapařená okna autobusu nesvědčí o tom, že by venku byl zrovna hic), tak bys toho řidiče asi taky zrovna neobjal nadšením. Prostě, jak říkám, chlap, a speciálně řidič autobusu, musí něco vydržet.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod Rohatej » 20 kvě 2011 18:09

Jako kdybych byl řidič a bylo fakt tak, že se nedá jet - ono ta "bílá tma" je fakt bomba. To jezdim pomalu i autem, protože vidíš třeba jen 2-3 metry před auto. A jeď si s plným autobusem. Radši přijedu dýl, než vůbec. A ještě poslouchat nějaký ksichty, že jedu pozdě? Když jsem ještě HD využíval, nikdy jsem nikomu nic neřek, protože chápu, že to málokdy je jejich vina (a hlavně jsem byl rád, že je spoj konečně na místě).
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod Pall » 20 kvě 2011 19:57

Za idealního stavu by "mohlů být řidič hovado na vyhození. Ale too za ideálního stavu. toto je problém dopravce. pokud jim nakládá, vytěžuje, přesčasy, hovno plat, vůbec se nedivím. Je to stejný kdekoliv jinde. Za tyto excesy v převážné většině případů nesou odpovědnost "dopravci" přesněji vedení společnostti a to nejden v dopravě. V čemkoli. Např. věčný problém chování zaměsnanců v obchodech vz zákazník. V podstatě se jim není co divit. Společnosti se pakují, Tito to odsírají...
Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Pall
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3230
Registrován: 06 dub 2011 19:46
Bydliště: LOS BRNOS! Samosprávou pasované na Vznešené Království Velkomoravské Říše

Re: Nadabuj si vlastní postavu v OMSI! - projekt CZ/SK dabin

Příspěvekod shitman » 14 led 2012 22:34

..jak dlouho bude vážené paní matce trvat, než řekne tři věty? :ugeek:
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

PředchozíDalší

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků