TOPlist

Dabing cestujících reedit

Diskuse obecně o OMSI

Re: Dabing cestujících reedit

Příspěvekod Deiv » 11 bře 2012 17:22

DINOCZ píše:S dovolením kterého bych se dočkal od původních tvůrců, mám v plánu udělat nový dabing v nahrávacím studiu s plnou kvalitou a s ženskými hlasy, jediné co bych potřeboval od vás driverů,scriptérů,modérů,tvůrců a všech napište sem prosím věty hlášky které by ste chtěly slyšet, prosím vás napište se jen ty hlášky nechci žádný spam budete uvedeni jako spolupracovníci na tomto :D projektu :D.
Takže jestli můžu poprosit pište to sem a já něco určitě vyberu a v Únoru se to nahraje a vydá. Díky za spolupráci ;)

Hochu je březen ;) .....
"If it´s not Boeing, I´m not going!"
Uživatelský avatar
Deiv
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2880
Registrován: 13 dub 2011 16:25
Bydliště: Liberec

Re: Dabing cestujících reedit

Příspěvekod DIMI » 11 bře 2012 21:54

K tomuto tématu:

Jeden profesionální dabing právě teď vzniká, s autorem komunikuju přes email.. Nevím jestli ještě bude svou práci sám prezentovat na foru, každopádně mi psal, že budou potřebovat několik testerů, ostřílených OMSI hráčů, kteří budou testovat dabing v extrémních podmínkách (vedro, zima, tma, ad.) a poslouchat, jestli věty odpovídají situaci.. Hlásit se můžete zatím pmě přes SZ. ;)
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Dabing cestujících reedit

Příspěvekod rogerer » 12 bře 2012 12:12

super, uz se tesim...hlavne doufam ze tam bude křik cestujicich v pripade nehody nebo brutalni jizdy, beta testing muze byt zajimavy ale nevim jestli bych to zvladl:-)
Uživatelský avatar
rogerer
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2212
Registrován: 22 črc 2011 11:11

Předchozí

Zpět na Obecně o hře

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků