TOPlist

Nefungují mi zrcátka

Zde můžete sdělovat veškeré vyřešené problémy nebo Vaše zkušenosti.
Pravidla fóra
Tato sekce má od 25/07/2013 nová pravidla, která naleznete zde.

Nefungují mi zrcátka

Příspěvekod shitman » 10 srp 2013 23:38

:?: Otázka:
Nefungují mi zrcátka, ukazují jen obrázek.

:arrow: Odpověď:
Otevřít Nastavení - karta Grafika - položka Odlesky v reálném čase - nastavit na Šetrné nebo Plné.

:idea: Doplňující informace:
Po patchi 1.04 se může stát, že zrcátka na některých autobusech přestanou fungovat a při pohybu autobusu budou "zaseknutá" na místě. V takovém případě je potřeba otevřít .bus soubor dotyčného autobusu nejlépe v poznámkovém bloku a najít si část pojmenovanou "Reflexionskameras". Pod krátkým odstavcem textu najdete blok s čísly, který bude vypadat zhruba takto:
Kód: Vybrat vše
[add_camera_reflexion]
-1.342
5.345
1.718
0
52
169
0

Jediné, co musíte udělat, je do prvního řádku do závorek připsat _2, a pod blok na nový řádek připsat číslo radiusu, pod kterým se budou zrcátka vykreslovat. Tvůrci OMSI radí začít na čísle 0.5 a v případě, že nepomůže, máte číslo postupně zvyšovat o 0.1. Jednotky jsou udávané v metrech. Po úpravě by měl blok čísel vypadat nějak takto:
Kód: Vybrat vše
[add_camera_reflexion_2]
-1.342
5.345
1.718
0
52
169
0
0.5

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naposledy upraveno: 11. 8. 2013
Naposledy upravil: Fantomas007

Tato otázka založené téma v poradně.

Pokud je Vám něco nejasného nebo máte-li další otázky, zeptejte se ZDE!

V případě, že Vaše nejasnosti a další problémy BUDOU vyřešeny, kontaktujte, prosím, autora tohoto příspěvku. Do předmětu uveďte: „FAQ – název tématu“. Autor se v nejbližší době postará o doplnění odpovědi. Ulehčíte tím tak hledání problémů a řešení ostatním.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Zpět na FAQ - často kladené otázky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků