TOPlist

Nefunguje mi IBIS, píše "Falsche Route"

Zde můžete sdělovat veškeré vyřešené problémy nebo Vaše zkušenosti.
Pravidla fóra
Tato sekce má od 25/07/2013 nová pravidla, která naleznete zde.

Nefunguje mi IBIS, píše "Falsche Route"

Příspěvekod TomsonTom » 26 dub 2011 20:26

:?: Otázka:
Když do IBISu zadám kód linky a následně kód trasy, napíše mi chybu Falsche Route, přestože vše dělám podle návodu!

:arrow: Odpověď:
Pokud mapa podporuje IBIS a vy vše do IBISu zadáváte správně (podle kódů přiložených k mapě), pak jsou prakticky dvě možnosti, proč vám IBIS nefunguje.

  • a) Zkontrolujte, zda máte ve složce {cesta_k_OMSI}/Vehicles/MAN_SD200/ a {cesta_k_OMSI}/Vehicles/MAN_SD202/ správně nakopírované .hof soubory pro danou mapu, kterou si chcete zahrát. Pokud se například mapa jmenuje Bad Kinzau, měl by být v těchto dvou složkách soubor s názvem například Bad_Kinzau.hof (záleží na autorovi mapy, jak soubor (složku s mapou) pojmenuje, ale zpravidla to bývá zkrácenina nebo celý název mapy).
  • b) Při přidávání autobusu do hry zkontrolujte, zda máte v kolonce Depo vybraný název mapy, kterou hrajete!

:idea: Doplňující informace:


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Naposledy upraveno: 24/07/2013
Naposledy upravil: Jerry

Tato otázka NEMÁ založené téma v poradně.

Pokud je Vám něco nejasného nebo máte-li další otázky, založte si nové téma v poradně a uveďte tam odkaz na toto téma.

V případě, že Vaše nejasnosti a další problémy BUDOU vyřešeny, kontaktujte, prosím, autora tohoto příspěvku. Do předmětu uveďte: „FAQ – název tématu“. Autor se v nejbližší době postará o doplnění odpovědi. Ulehčíte tím tak hledání problémů a řešení ostatním.
Obrázek
Uživatelský avatar
TomsonTom
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 12 dub 2011 18:27
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Zpět na FAQ - často kladené otázky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků