TOPlist

Problémy se zvukem

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Problémy se zvukem

Příspěvekod Deiv » 15 srp 2011 07:45

Čau lidi , mám jeden měnší problém stáhnul jsem si mapu szcecina ( ne z omsi.cz) hezky jsem si pohrál ale, tk po cca 5 min. hry my vypadli zvuky :( -> Tak jsem si řek že si hru spustím znovu což ovšem nepomohlo tak jsem celou mapu re-instaloval ale, to my taky nepomohlo tak se chci zeptat jestli nikdo neví co s tím?? ;)
"If it´s not Boeing, I´m not going!"
Uživatelský avatar
Deiv
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2880
Registrován: 13 dub 2011 16:25
Bydliště: Liberec

Re: zscecin

Příspěvekod shitman » 15 srp 2011 08:04

Pokud je problém se zvuky pouze u této mapy, zajeď do Nastavení (karta Zvuky) a zkus si zvýšit max. počet slyšitelných zvuků (já ji mám zhruba na 700) a samozřejmě hlasitost. ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: zscecin

Příspěvekod RedGunn » 15 srp 2011 09:03

O funguje ti zvuk ve windowsu ? Jestli se ti nepodělaly ovladače na zvukovou kartu, zkus je odinstalovat a znova nainstalovat.
Uživatelský avatar
RedGunn
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 dub 2011 12:57

Re: zscecin

Příspěvekod Deiv » 15 srp 2011 16:33

Dík za rady hoši shitmane -> zkoušel jsem tvoji radu ale , počet max. zvuků jsem měl na 1000( max. počet) snížil jsem to tedy na těch 700 ani to nepomohlo ;)
Redgunne -> tvojí radu teprve půjdu zkoušet
Jinak problém bude nejspíš asi někde v mapě bo mapa má dvě konečné a vždycky to vypadne když jedu na tu druhou , většinou u stejného místa ( nějakého viaduktu) a cestou zpátky se ty zvuky už nenahodí
"If it´s not Boeing, I´m not going!"
Uživatelský avatar
Deiv
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2880
Registrován: 13 dub 2011 16:25
Bydliště: Liberec

Re: zscecin

Příspěvekod Deiv » 15 srp 2011 16:34

RedGunn píše:O funguje ti zvuk ve windowsu ? Jestli se ti nepodělaly ovladače na zvukovou kartu, zkus je odinstalovat a znova nainstalovat.

Myslíš ako windows media player atd. atd. ?? Pokud jo tak to my normálně zvuky (písničky) jedou
"If it´s not Boeing, I´m not going!"
Uživatelský avatar
Deiv
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2880
Registrován: 13 dub 2011 16:25
Bydliště: Liberec

Re: zscecin

Příspěvekod shitman » 15 srp 2011 18:32

To je potom divné, i když je pravda, že některé mapy jsou prostě tak předimenzované, že na nich zvuk nejde (nejčastěji ty, které mají nové, autorem vytvořené silnice / křižovatky). Zkus ještě aktualizovat nebo přeinstalovat ovladače zvukové karty, ale nejlepší řešení je mapu nehrát. ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: zscecin

Příspěvekod Deiv » 15 srp 2011 18:49

shitman -> dík za radu zkusím ,ale nehrát tuhle mapu to se mi moc nechce ona se mi celkem zalíbila mno co zkusim a uvidim ;)
"If it´s not Boeing, I´m not going!"
Uživatelský avatar
Deiv
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2880
Registrován: 13 dub 2011 16:25
Bydliště: Liberec

Re: zscecin

Příspěvekod Deiv » 15 srp 2011 19:00

Mohl by mi někdoprosím pomoct jak provést aktualizaci ovl. zvuk. karty?? pls vygooglit se mi to nepodařilo a sám si s tím neporadím díky moc
"If it´s not Boeing, I´m not going!"
Uživatelský avatar
Deiv
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2880
Registrován: 13 dub 2011 16:25
Bydliště: Liberec

Re: zscecin

Příspěvekod shitman » 15 srp 2011 19:46

achjo.. dej si ovl. panely, tam si dej.. no hele, já se tedka nenajdu :D zkus pohledat někde v ovládacích panelech něco o HW, a tam najdi aktualizaci ovladačů.. hele fakt mi tedkonc úplně vypadlo, kde to je, ale zkusim to najít :D
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: zscecin

Příspěvekod RedGunn » 15 srp 2011 20:16

Jdi na stránky výrobce zvukové karty, ale nejčastěji to bývá realtek ac97. BTW ovladače realtek jsou ke stažení zde: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ ... io-codecs/ , doufám že nedostanu varování za tehle odkaz :? .
Uživatelský avatar
RedGunn
Zasloužilý tvůrce addonů
Zasloužilý tvůrce addonů
 
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 dub 2011 12:57

Další

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků