TOPlist

Jak vytvořit bus do omsi.

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Re: Jak vytvořit bus do omsi.

Příspěvekod DIMI » 10 bře 2013 20:55

A pak už asi jenom tak 300 hodin praxe v modelovacím programu a pak dalších 100 hodin studováním scriptů.

A.. hlavně dobré zvuky... :lol: :lol: To jo.
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Jak vytvořit bus do omsi.

Příspěvekod valdos.sei » 09 úno 2019 12:33

Dobrý den, tomuto rozhovoru vůbec nerozumím. Mohl by mi někdo nějak pomoci? Jak tam vložit nějaký model? Jak tam vložit dveře, jak tam vložit volant........

Předběžně děkuji za odpověď
valdos.sei
Člen
Člen
 
Příspěvky: 56
Registrován: 16 led 2019 14:38
Bydliště: Usa

Re: Jak vytvořit bus do omsi.

Příspěvekod Sotous26 » 09 úno 2019 14:05

Nevkládá se, modeluje se. Tohle není věc pro nováčky, vymodelovat autobus zvládne ten, kdo se 3d modelování věnuje už nějaký ten pátek a ví a zná co a jak.
Je mi uplne jedno, co si o mne kdo mysli. Hlavni je, ze z toho maji radost.
Uživatelský avatar
Sotous26
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 535
Registrován: 02 bře 2016 20:13
Bydliště: Pardubice

Re: Jak vytvořit bus do omsi.

Příspěvekod Stone Cold » 09 úno 2019 21:17

valdos.sei píše:Dobrý den, tomuto rozhovoru vůbec nerozumím. Mohl by mi někdo nějak pomoci? Jak tam vložit nějaký model? Jak tam vložit dveře, jak tam vložit volant........

Předběžně děkuji za odpověď

Ve zkratce: Nejdříve se daná věc musí v modelovacím programu vymodelovat a otexturovat. Pokud je toto splněno, musí se exportovat a následně zapsat do cfg souboru autobusu, pokud se jedná třeba o dveře, volant, skla a nebo světla, tak je to trochu složitější proces, který vyžaduje přečtení různých návodů na Webu pro správnou funkčnost. Dále se musí vytvořit a nebo poupravit skripty, na to je potřeba logika, je to v podstatě jako programování v C nebo C++. Akorát podle mě je programování v C/C++ mnohem jednodušší, než programování něčeho do OMSI :lol:
ObrázekObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Stone Cold
Člen
Člen
 
Příspěvky: 1203
Registrován: 14 srp 2013 13:51

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků