TOPlist

Editor si dělá co chce

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Editor si dělá co chce

Příspěvekod martin8211 » 11 lis 2012 13:07

Už mě ten editor fakt deptá, celej den si upravuju, dostavuju mapu.
1) Když si chci vytvořit trasu (trips), zvolím si Tracks (HH-LS), který jsem předtím udělal. Nyní zvolím ,,Create new trips with act. tracks", napišu terminus - Lidove sady, a napíšu line - 001. Když ale chci přidat zastávky, po najetí na červené krychle bus stop se jen zbarví, ale nenavolí se vůbec ani po kliknutí do zvolené Trips. (samozřejmě přepínám add track entry//add bus stop)
2) Tento problém mám již velmi dlouho a kvůli tomu si nemůžu stavět svoje mapy, jen upravovat stažené - editor mi prostě nebere číslo 0 - když dám např. rotaci objektu 90 tak se to smaže a objekt se otočí do původní polohy.
To samé se děje při nastavení délky Spline, výšky, atd...
Nevíte jak si ten editor spravit? Přeinstalace mi nepomohla, a dřív to nedělalo. :( :( :( :( :? :? :?
Čím víc dveří to má, tím je to lepší...
martin8211
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 483
Registrován: 11 dub 2011 21:50

Re: Editor si dělá co chce

Příspěvekod Tomko00 » 11 lis 2012 14:21

1) Ty robíš Olomouc? :) Neviem, robilo to aj mne, pomohlo vypnutie/zapnutie editoru...
2) Nepohybuješ s objektom?
Tomko00
Veterán
Veterán
 
Příspěvky: 8865
Registrován: 22 dub 2011 19:08
Bydliště: Košice

Re: Editor si dělá co chce

Příspěvekod martin8211 » 11 lis 2012 14:46

Ne, Olomouc nedělám. Upravuju si mapu Weyrhausen podle libereckých názvů, a přidělávám na ní digitální panely BVG.
Ne, s objekty nehýbu, nejde zkrátka napsat do editoru 0 . To samé u splinů, tam mi taky nejde napsat kulaté číslo s 0
Vyp/zap mi nepomohlo, zkusím restart
Čím víc dveří to má, tím je to lepší...
martin8211
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 483
Registrován: 11 dub 2011 21:50

Re: Editor si dělá co chce

Příspěvekod shitman » 11 lis 2012 15:55

to je zvláštní, problém který popisuješ vůbec neznám, a to mě editor taky docela trápí. :) s těmi zastávkovými kostkami.. nezapomínej, že při přidávání nové zastávkové kostky už bys měl mít hotový trip (cestu) a označnou path, která je dotyčné kostce nejblíže ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Editor si dělá co chce

Příspěvekod martin8211 » 11 lis 2012 16:03

Mám :( , asi to vzdám, doufám, že s optimalizací hry vyjde i patch pro editor :roll:
Čím víc dveří to má, tím je to lepší...
martin8211
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 483
Registrován: 11 dub 2011 21:50


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků