TOPlist

Řazení a problém autobusu Renault Karosa Citybus

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Řazení a problém autobusu Renault Karosa Citybus

Příspěvekod fastmancz » 26 říj 2012 09:50

Zdravím,

Mám stažený tenhle super autobus - http://forum.omsi.cz/viewtopic.php?f=8&t=3231
problém je že nemám volant.. tak že nemůžu ani zařadit ( nebo jsem to nenašel ) nevíte kde se to dá nastavit v omsi na klávesnici to řazení?

A další věc, mám problém s autobusem Renault Karosa Citybus ( http://usti.omsi.cz/index.php?menu=omsi ... n-download )
chtěl jsem to zkusit v základní mapě Grundorf ale nevezme ibis.
fastmancz
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 29
Registrován: 26 říj 2012 09:43

Re: Řazení a problém autobusu Renault Karosa Citybus

Příspěvekod shitman » 26 říj 2012 23:23

nebylo by na škodu třeba si to forum pročíst.

řazení jako v reálu - spojka je klávesou ; nebo TAB, řadí se klávesami 1 2 3 4 5 popř. 6

do renaultu si musíš natahat .hof soubory, buď původní ANAX, které se ale nebudou zobrazovat správně (na funkci to nemá vliv), nebo upravné BUSE soubory, které najdeš všude rozeseté po forku. pokud je ti jedno, jestli se ti budou cíle zobrazovat správně, tak si nakopíruj .hof soubory z MANu SD202.

a sakra lidi, naučte se už hledat sami. to neni pomalu čtrnáct dní aby se tu někdo nezeptal na jedno a totéž.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Řazení a problém autobusu Renault Karosa Citybus

Příspěvekod fastmancz » 27 říj 2012 14:12

shitman píše:nebylo by na škodu třeba si to forum pročíst.

řazení jako v reálu - spojka je klávesou ; nebo TAB, řadí se klávesami 1 2 3 4 5 popř. 6

do renaultu si musíš natahat .hof soubory, buď původní ANAX, které se ale nebudou zobrazovat správně (na funkci to nemá vliv), nebo upravné BUSE soubory, které najdeš všude rozeseté po forku. pokud je ti jedno, jestli se ti budou cíle zobrazovat správně, tak si nakopíruj .hof soubory z MANu SD202.

a sakra lidi, naučte se už hledat sami. to neni pomalu čtrnáct dní aby se tu někdo nezeptal na jedno a totéž.


Dobrý den,

Omlouvám se, ale když už jsem si to našel, tak už nešel smazat tenhle příspěvek. Jelikož byl odeslán na kontrolu adminům.
fastmancz
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 29
Registrován: 26 říj 2012 09:43


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 návštevníků