TOPlist

Rychlost otáčení volantu

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Rychlost otáčení volantu

Příspěvekod skrble » 20 říj 2012 14:54

Zdravím,
trochu mě vadí jedna věc při ježdění s volantem. Mám Logitech MOMO, ale tu "realističnost" mi děsně kazí to, že když otočim rychle volant zleva doprava, tak se stejně rychle otáčí i volant ve hře - tj. když vám někdo vjede do cesty, neni problém otočit volant v setince naplno vlevo. Jasně, někdo by mohl říct, že to je tak lepší, ale mně to vadí, jelikož je to takový mimo.
V ETS nebo GTS to bylo tak, že i když se volant naplno strhnul do strany, tak ten virtuální se za ním ještě nějakou chvíli "dotáčel", což člověka nutilo jezdit víc opatrně. Nedá se to nějak nsatvit v OMSI?
(často na různých fórech pokládám dotazy, a většinou nedostanu odpověď, asi je pokládám moc složitě, tak mi prosím aspoň odepište, že to třeba nejde nebo tak, popř. to líp popíšu...)
Dík a hezkej víkend
skrble
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2012 13:13

Re: Rychlost otáčení volantu

Příspěvekod shitman » 20 říj 2012 16:20

já nevím, proč ti to kazí "realističnost". přeci když ve voze otočíš volant, tak ten vůz taky zatočí tak rychle jak stočíš volant, a ne až se mu bude chtít. samozřejmě to nastavit nejde.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Rychlost otáčení volantu

Příspěvekod skrble » 20 říj 2012 21:38

Proč to kazí realističnost? Protože když ti někdo v reálu vleze pod kola, nebo si něčeho všimneš až na poslední chvíli, tak prostě neuděláš v momentu 3 otočení volantu? To je pak trochu blbost, normálně bys to třeba napálil v blbý situaci do auta, ale tady prostě trhneš volantem o ~90°, ve hře se ti otočí třikrát a v poho mu uhneš najetim na chodník atd. Měl by tam bejt nějakej limit otáčení nebo tak něco (aspoň pro ty "horší" volanty), protože to co já popisuju je rozhodně míň realistický než to, co bych tam rád měl (a očividně to teda nelze)...
skrble
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2012 13:13

Re: Rychlost otáčení volantu

Příspěvekod Maras5741 » 20 říj 2012 21:57

Tak si kup volant kterej má 900° nebo 1080°úhel otáčení ;) třebas logitech DFGT nebo G27 ;)
☢DUBSTEP!!! ♥KEEP CALM AND DRIVE ALFA ROMEO♥
†R.I.P. Sony Ericsson J10i2Elm Sony Xperia™ Z Sony Xperia™ Z3Vodafone Smart Ultra 6 ►Vodafone Smart V8
Uživatelský avatar
Maras5741
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1840
Registrován: 26 črc 2012 17:23
Bydliště: Brno, Hlavní město Moravy!!!

Re: Rychlost otáčení volantu

Příspěvekod skrble » 20 říj 2012 22:38

To je rada nad zlato člověče.

Tak či onak, děkuju za response, aspoň mám jasno. :)
skrble
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2012 13:13


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

cron