TOPlist

Bad Kinzau 2.0 - jízdní řád

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Bad Kinzau 2.0 - jízdní řád

Příspěvekod JejaCZ » 08 srp 2012 17:09

Ahoj stáhl jsem si a nainstaloval Bad Kinzau 2.0 (i s potřebnýma modama) přes OMSI Addon Manager. Normáně zapínám mapu a když se to načítá tak se objeví tabulka se jménem "Warnung" a je tam napsáno "There are is at least one invalid track entry: 301_Bhf_StMontin, Nr. 53" v překladu to asi znamená že je problém s nějakou nahrávkou zvuku pro zastávku StMontin u linky 301, ale nemyslím si že by to s jízdním řádem mělo něco společného. Pak teda vyberu autobus někam ho umístím (vybírám správné depo) a zadám ty blbosti do IBISu pak teda zmáčknu to tlačítko abych si dal jízdní řád tak vyberu linku ale už mi nejde vybrat číslo trasy ani jiné ostatni věci jen číslo linky. takže pokud víte co s tím budu rád když mi poradíte. Děkuji. :)
JejaCZ
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 led 2012 07:58

Re: Bad Kinzau 2.0 - jízdní řád

Příspěvekod Tomko00 » 08 srp 2012 17:11

Aký chýbajúci objekt ti vypíše pri načítavaní?
Tomko00
Veterán
Veterán
 
Příspěvky: 8865
Registrován: 22 dub 2011 19:08
Bydliště: Košice

Re: Bad Kinzau 2.0 - jízdní řád

Příspěvekod Gryzly65 » 08 srp 2012 17:49

JejaCZ píše:..."There are is at least one invalid track entry: 301_Bhf_StMontin, Nr. 53" v překladu to asi znamená že je problém s nějakou nahrávkou zvuku pro zastávku StMontin u linky 301...

To si robíš srandu dúfam :shock: Tá hláška znamená, že máš "invalid track", čiže neplatný úsek cesty na trase : 301_Bhf_StMontin, ešte ti ho i vypíše - Nr. 53. Ostáva ti akurát nájsť si ho v Editore (podzložka Tracks&Trips [alebo nejak tak, tuším 5. zvrchu]), a pozrieť sa, čo tam nie je v poriadku, poprípade ak sa ten úsek zdá neporušený, znova mapu nainštalovať... ak ti tam niečo chýba, tak samozrejme dotiahnuť ten addon... viac ti teraz neviem poradiť, neviem, ako to tam vyzerá u teba..
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Bad Kinzau 2.0 - jízdní řád

Příspěvekod shitman » 08 srp 2012 18:02

JejaCZ píše:v překladu to asi znamená že je problém s nějakou nahrávkou zvuku pro zastávku StMontin u linky 301

:lol: síla google.. bud jak říká tomko chybějící addon, nebo zkus přeinstalovat mapu :)


\\\ ondrej mě předběhl o... 12 minut :shock: já věděl že mam tedka nějak pomalejší net, ale že až o tolik...
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Bad Kinzau 2.0 - jízdní řád

Příspěvekod Vitas » 20 srp 2012 00:19

Proc by si mel delat srandu, nebo jak s tim souvisi google? Chapejte, ze je tady taky hodne BFU, ktery neresej co je co. Anglicky "track" muzeme krom trasy, nebo neceho podobnyho, taky klidne znamenat stopu (rozumej jako zvukovou stopu) a to castejc. Tak nevim o co vam jde.
Vitas
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 935
Registrován: 11 dub 2011 23:16
Bydliště: Pardubice

Re: Bad Kinzau 2.0 - jízdní řád

Příspěvekod Rohatej » 20 srp 2012 05:34

Tentokrát s Tebou, Vitasi, nesouhlasím. Bude to spíš ten problém, co píše Gryzly. Ale jinak track x track platí.
Uživatelský avatar
Rohatej
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3889
Registrován: 11 dub 2011 22:08
Bydliště: Pardubice


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků