TOPlist

Szymankowice - problémy s JŘ

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Szymankowice - problémy s JŘ

Příspěvekod DINOCZ » 12 dub 2011 23:37

Ahoj mám problém s touto mapou na polském foru sem se toho moc nedočetl tak se ptám tady, při loadingu mapy mi skočí chyba a mapa naběhne ale nemůžu si navolit jízdní řád už někdo ví co a jak!? :?:
Obrázek

Obrázek [/url]
Uživatelský avatar
DINOCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 170
Registrován: 12 dub 2011 23:34
Bydliště: Praha

Re: Szymankowice

Příspěvekod m!lh0us3 » 13 dub 2011 10:36

DINOCZ píše:Ahoj mám problém s touto mapou na polském foru sem se toho moc nedočetl tak se ptám tady, při loadingu mapy mi skočí chyba a mapa naběhne ale nemůžu si navolit jízdní řád už někdo ví co a jak!? :?:


Mě mapa funguje jen JŘ jsou nějaké divné, nabírám zpoždění nesmyslné...
Uživatelský avatar
m!lh0us3
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 219
Registrován: 12 dub 2011 01:42

Re: Szymankowice

Příspěvekod toso0077 » 13 dub 2011 16:17

mne to tiež robí, ale na papieri je CP v poriadku... tak to je umenie :-) ale páčia sa mi výseky na zastávky + vo výsekoch je použitý vyvýšený obrubník... je to zas o niečo bližšie k realite
toso0077
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 20
Registrován: 13 dub 2011 16:14

Re: Szymankowice

Příspěvekod DINOCZ » 13 dub 2011 16:34

To jo jenže to prostě nejde :| nechápu všechnoj sem zkopíroval a nic nemůžu si vybrat jízdní řád busy tam jsou ale řády ne
Obrázek

Obrázek [/url]
Uživatelský avatar
DINOCZ
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 170
Registrován: 12 dub 2011 23:34
Bydliště: Praha

Re: Szymankowice

Příspěvekod Bocko777 » 14 dub 2011 15:39

m!lh0us3 píše:
DINOCZ píše:Ahoj mám problém s touto mapou na polském foru sem se toho moc nedočetl tak se ptám tady, při loadingu mapy mi skočí chyba a mapa naběhne ale nemůžu si navolit jízdní řád už někdo ví co a jak!? :?:


Mě mapa funguje jen JŘ jsou nějaké divné, nabírám zpoždění nesmyslné...

No me tam JR vubec nejdou....
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Re: Szymankowice

Příspěvekod shitman » 17 dub 2011 16:45

Mě také ne.. zkoušel jsem nastavit čas jak to šlo, ale prostě prd.. :?
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Szymankowice

Příspěvekod Perda » 23 dub 2011 18:24

Zdravím všechny!
Měl jsem stejný problém, ale na polském fóru, když jsem se zaregistroval, jsem si stáhnul soubor, který tam uploadnul nejspíše autor a chyba mi zmizela, jízdní řády již navolit jdou. viz stránka:
http://omnibussimulator.pl/forum/thread-458-page-3.html (třetí příspěvek)

Avšak mně se zjevil (a podle tamnějšího fóra nejen mě) další problém. Při načítání mapy mi vyskočí chyba - ve které se píše - Could read the o3d file! Datei richt gefunden.
Po této chybě mi sice také mapa najede, linky jsou, ale problém nastane, když si nějakou linku vyberu a chci její IBIS vložit do strojku. Hodí mi to falsche route a dál se nedostanu...:( Neví někdo, čím by to mohlo být? Děkuji za nápady a rady.:)

EDIT: Tak už jsem na to přišel. Moje blbost, neměl jsem nastavené depo mapy, na které jsem jezdil...
Nestůj pod okapem!
Uživatelský avatar
Perda
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 44
Registrován: 23 dub 2011 18:17


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků