TOPlist

Projekt Szczecin - černá obrazovka

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Projekt Szczecin - černá obrazovka

Příspěvekod halibeli » 30 dub 2012 12:26

Čau,

chtěl bych se zeptat, jestli nevíte čím může být způsebeno to, že když jedu po mapě Szczecina, tak mi po nějaké době zčerná obrazovka a musím celý Pc restartovat. Nestalo se to někomu už?
halibeli
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 21
Registrován: 29 dub 2012 17:50

Re: Projekt Szczecin - černá obrazovka

Příspěvekod shitman » 01 kvě 2012 18:55

celý PC restartovat určitě ne, jinak to co říkáš, dělá verze OMSI 1.00.14, je to způsobeno tím, že ti někdy nestíhá / se přehřívá grafika, windows proto resetují její paměť - s tím si ale první verze OMSI neuměla poradit, takže už hru znovu nenačetla. doporučuju nainstalovat patch 1.01, který tento problém ze zásadní části řeší. ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Projekt Szczecin - černá obrazovka

Příspěvekod halibeli » 01 kvě 2012 21:38

no ten patch tam právě mám.. asi to bude tou grafikou, i když u jiných map zatím zásadní problém nebyl. Ale díky i za nějakou radu :geek:
halibeli
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 21
Registrován: 29 dub 2012 17:50

Re: Projekt Szczecin - černá obrazovka

Příspěvekod shitman » 02 kvě 2012 14:43

tak to vážně nevím.. problém je, že v OMSI se na každém PC seká něco jiného - na jednom mu vadí náročnost modelů, na druhém přílišná velikost textur, prostě je to začarovaná vesnice. Zkus si v Nastavení -> Grafika (pokročilé) zvětšit oblast v paměti pro textury (máš tam zadávací pole, napravo nahoře - já tam mám nějak 2GB a jsem spokojený :) - samozřejmě záleží na velikosti tvojí OP)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 16 návštevníků

cron