TOPlist

Výstup na dva monitory

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Výstup na dva monitory

Příspěvekod Gen37 » 26 bře 2012 15:06

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost s hraním hry na dvou monitorech?? Představoval bych si, že na hlavním monitoru budu mít čelní pohled a na druhém monitoru pohled doprava, nebo jiný např. detail ovládání dveří, či pokladnu atd. .. Pokoušel jsem se provést různá nastavení a nic. Něco podobného funguje pomocí prográmku v MS Fl. sim.. Děkuji za případnou radu.
Gen37
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 16
Registrován: 17 kvě 2011 13:08

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod Gryzly65 » 26 bře 2012 16:33

šak v nastavení winwodsu si rozdeľ výstup na dva monitory... len neviem, čo ti potom zobrazí. Vidíš, ďalšia vec, čo musím skúsiť :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod shitman » 26 bře 2012 17:11

mě nezobrazilo, OMSI podle mě výstup na více monitorů nepodporuje ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod Gen37 » 26 bře 2012 21:00

Ve Windows to samozřejmě nastavené mám.. Jediné co jde, je buď otevřít hru v okně a roztáhnout obraz na dva monitory, ale to je o ničem, nebo na jednom monitoru hrát a na druhém mít třeba pasivní mapu (obrázek) nebo pasivní jízdní řád.. Četl jsem zahraniční fóra a nějaké pokusy se již konaly, ale asi bez kloudného výsledku.
Díky za snahu :-)
Gen37
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 16
Registrován: 17 kvě 2011 13:08

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod rogerer » 28 bře 2012 10:28

na vic monitoru to bohuzel nejde (teda krom toho roztazeni)..... zakladem totiz je aby jednotlivy pohledy/panely sly otevrit v novym okně - tak jako ve FS....pak by to nebyl problem a lítat FS na jednom monitoru uz si skoro nedovedu predstavit....
Uživatelský avatar
rogerer
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2212
Registrován: 22 črc 2011 11:11

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod rogerer » 25 dub 2012 18:24

tak sem si trochu vytunil moji stanici.....az koupim kabely tak zkusim omsi.... ale mam 3 obavy

1. neutáhne to PC s grafarnou
2. na bocnich monitorech nebudou pohledy jakoze doboku...hadam ze to bude jako bych hral na jednim monitoru ale roztazeny?......
3. rozdílný rozlišení
Přílohy
IMG_0528.JPG
Uživatelský avatar
rogerer
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2212
Registrován: 22 črc 2011 11:11

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod shitman » 25 dub 2012 20:01

asi tě zklamu rovnou, omsi prostě na dvou monitorech nepracuje. :) když zapojíš druhý monitor, tak nefunguje ani na tom prvním - takhle to alespon bylo u mě, a s rozdílným rozlišením už tuplem. grafiku bych neřešil, jde jenom o to rozdělit výstupní signál do několika periferií - pokud máš dostatek portů a grafika to umožňuje, tak to utáhne. ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod Pajas » 25 dub 2012 20:51

Taky jsem to tom přemýšlel.....ale jak to tady čtu tak se na to zrovna vykašlu. :D
Uživatelský avatar
Pajas
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 158
Registrován: 19 lis 2011 20:42

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod shitman » 25 dub 2012 21:16

hele, zkusit to můžeš. :) ale na 99,17% budeš zklamanej.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Výstup na dva monitory

Příspěvekod Tomas111 » 25 dub 2012 21:21

Hm no ísť by to malo ísť pokiaľ máš dosť voľných portov väčšinou to býva HDMI alebo DVI a potom tuším stačí len nastaviť výstup na viac monitorov a je to. Hlavne si pozrieť niečo na nete kto už s tým má nejaké skúsenosti ale toho je určite veľa :)
Ešte by som doplnil že ide aj o to akú máš grafickú kartu atď. Vhodná pokiaľ viem sú AMD 5000 a vyššie , lebo Nvidia nemá toľko voľných slotov ako práve spomínaná AMD nuž všetko je od typu teraz to už je od ceny atď.
Tomas111
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 81
Registrován: 10 čer 2011 14:09

Další

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků