TOPlist

OMSI a joystick

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

OMSI a joystick

Příspěvekod Gryzly65 » 12 dub 2011 21:39

Môžte mi prosím niekto poradiť, ako vymeniť pedále na joysticku? Mne ich totiž vymenil, teda ľavý pedál mi pridáva, pravý brzdí... Ak mi viete poradiť, prosím poraďte.
Obrázek
Uživatelský avatar
Gryzly65
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 6163
Registrován: 12 dub 2011 21:36
Bydliště: Boratislava

Re: Joystick

Příspěvekod Bocko777 » 12 dub 2011 23:06

Gryzly65 píše:Môžte mi prosím niekto poradiť, ako vymeniť pedále na joysticku? Mne ich totiž vymenil, teda ľavý pedál mi pridáva, pravý brzdí... Ak mi viete poradiť, prosím poraďte.

V nastaveniach "gamepadu" v hre,mas zrejme nastaveny kazdy pedal na svoju vlastnu "os",takze ti staci priradit spravnu funkciu,ku ktoremu to pedalu...
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Re: Joystick

Příspěvekod Rosiq » 13 dub 2011 19:36

Gryzly65 píše:Môžte mi prosím niekto poradiť, ako vymeniť pedále na joysticku? Mne ich totiž vymenil, teda ľavý pedál mi pridáva, pravý brzdí... Ak mi viete poradiť, prosím poraďte.

A nebo to máš jako já na společnou osu a musíš jsi to tam vedle správného ukazatele osy který reaguje na pedály kde máš zřejmně nastaveno Throttle/Brake zaškrknout ty 2 políčka viz foto
http://i1207.photobucket.com/albums/bb4 ... ze/jpg.jpg
TRAVEL COMFORT
... Pro váš komfort
Uživatelský avatar
Rosiq
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 14
Registrován: 12 dub 2011 17:41

Re: Joystick

Příspěvekod Bocko777 » 14 dub 2011 13:54

Rosiq píše:
Gryzly65 píše:Môžte mi prosím niekto poradiť, ako vymeniť pedále na joysticku? Mne ich totiž vymenil, teda ľavý pedál mi pridáva, pravý brzdí... Ak mi viete poradiť, prosím poraďte.

A nebo to máš jako já na společnou osu a musíš jsi to tam vedle správného ukazatele osy který reaguje na pedály kde máš zřejmně nastaveno Throttle/Brake zaškrknout ty 2 políčka viz foto
http://i1207.photobucket.com/albums/bb4 ... ze/jpg.jpg

...njn...pravda toz...jsou jen dve moznosti... :) ...
Lidi se nemnění, mnění se okolnosti kolem nás, dej lháři příležitost lhát a on bude lhát, dej zrádci pŕíležitost zradit a on zradí ..
Uživatelský avatar
Bocko777
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 1137
Registrován: 12 dub 2011 08:04
Bydliště: Podmostova 999,treti krabice na levo

Re: Joystick

Příspěvekod pAttensen » 14 dub 2011 15:43

a ak to mas tak jak ja opacne , musis este zaskrknut "reverse"
Uživatelský avatar
pAttensen
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 39
Registrován: 12 dub 2011 23:49

Re: Joystick

Příspěvekod Fany96 » 24 dub 2011 12:36

Ahoj mám mesěí problém s joystickem nastavil jsme ho dal jsem vše jak má být zapnou uložil a spustil hru a on ve hře nefunguje .Nevíte nikdo co stím ??
Fany96
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 dub 2011 13:40


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 11 návštevníků