TOPlist

Problém s 3. dveřmi u FBW 549

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Problém s 3. dveřmi u FBW 549

Příspěvekod Dominik736 » 05 úno 2012 19:24

Zdarec,
mám takový problém s FBW, když chci na klávesnici otevřít/zavřít 3. (poslední) dveře tak se ozve pouze zvuk otevírání dveří nebo spíše takovéto psiknutí, ale toť vše, dveře se neotevřou. Tlačítkem na palubní desce otevřít/zavřít jdou. Neví někdo co s tím? Před tím mi to nedělalo, vše fungovalo naprosto normálně. U jiných busů s tím problém nemám. Jop a samozřejmě 3. dveře mám nastavené ;). Jo a bus sem si i zkozšel stáhnot znova, ale problém přetrvává.
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

Re: Problém s 3. dveřmi u FBW 549

Příspěvekod SolarisKuba » 07 úno 2012 10:50

Nevim, ale na volantu mi to někdy taky dělá a dělá to proto, protože nevědomky zmáčknu ten čudlík jakoby dvakrát... jinak mě nic nenapadá ;-)
RoBUS CityLine (coming soon)
SolarisKuba
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 269
Registrován: 21 zář 2011 15:36
Bydliště: Teplice

Re: Problém s 3. dveřmi u FBW 549

Příspěvekod DIMI » 07 úno 2012 19:26

Zkus nstavit na něco jinýho... Nebo nezaškrtnul sis u toho třeba continuous?
DIMI
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4355
Registrován: 06 bře 2011 18:23
Bydliště: Praha

Re: Problém s 3. dveřmi u FBW 549

Příspěvekod Dominik736 » 07 úno 2012 22:06

Tak problém nakonec zdárně vyřešen: měl jsem 2x nadefinovány ty dveře pod stejnou klávesou, takže to robilo bordel a neotvíraly se. Takže jakmile jsem tedy nastavil jednu tu funkci na <no> (nevím jak ji úplně smazat z toho seznamu), tak už vše funguje jak má.
EDIT: @DIMI: Tím, že je problém vyřešen, tak pokud uznáš za vhodné, můžes uzamčít ;)
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků