TOPlist

Zamrznutí HOF Creatoru

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Zamrznutí HOF Creatoru

Příspěvekod TramM » 29 led 2012 12:45

Zdravím, mám problém s HOF Creatorem. Tím, že si upravuji jednotlivé linky (české názvy konečných a místo linky 92 mám linku 186 atd.) tak má HOF soubor mapy Berlin dokonce 1,34MB. Pokud chci ještě něco dodatečně upravit. Tak když dám poté uložit tak Creator zamrzne a když kliknu na zavřít nebo na cokoliv jiného Windows napíše, že program neodpovídá. Nevíte jestli je nějaká možnost zmenšit nějak soubor HOF nebo naopak nastavit v programu aby dokázal pracovat s takovými velkými soubory ?
Díky za každou odpověď... 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
TramM
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 04 říj 2011 15:06

Re: Zamrznutí HOF Creatoru

Příspěvekod shitman » 29 led 2012 13:09

leda zkus počkat, dokud se HOFko "nerozsekne", tj. dokud nezačne odpovídat.. ukládání texťáku o velikosti přes 1mb nebude úplně nejrychlejší, i když nevím, proč by se to mělo zasekávat, jedině snad, pokud máš OMSI uložené v PFiles, zkus spouštět HOFC jako správce.
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Zamrznutí HOF Creatoru

Příspěvekod TramM » 29 led 2012 15:16

Také jsem zkoušel čekat, ale řekl jsem si že 15 minut je už docela dost. Ano mám OMSI v PF a spouštět jako správce jsem také zkoušel. Jedině nasoukat OMSI jinam. Třeba na můj externí disk který slouží jako další Cčko akorát na něm není systém Windows. Díky za rady. Něco zkusím kdyžtak napíšu jak jsem to vyřešil...

EDIT: Opravdu nechápu systém Creatoru. I když má soubor 400kb tak chvilku zamrzne pak se uloží. A když jej spustím znovu a ODSTRANÍM jednu linku kterou jsem tam měl. Logicky by se měl soubor zmenšit, ale není tomu tak teď má 715kb. Opravdu systém nechápu. A když jsem to zkoušel přes WordPad zase to nebere hra a ani HOF editor. Že prý není ve správném formátu i když je to vše tak jak bylo jen přejmenované zastávky. Jestli na tohle někdo přijde budu mu líbat a čistit nohy celý rok ! :D
Obrázek
Uživatelský avatar
TramM
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 04 říj 2011 15:06


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků