TOPlist

Chyba načítání textur

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Chyba načítání textur

Příspěvekod TramM » 19 led 2012 18:36

Ahoj prosím poraďte. Vytvářel jsem si novou linku a aby to stálo za to postavil jsem si kousek nové silnice včetně budov. Po celou dobu co jsem stavěl se nic nedělo. Normálně jsem poté nastavil kudy má daná linka jet a pak i zastávky na kterých staví. A poté co jsem dal nastavit jízdní řád hodilo to chybu. Tu jsem odklikl. Když jsem se chystal vytvořit nové pořadí (Tour) nešlo to házelo to chybu, že už soubor existuje nebo ho nelze najít (bylo to v AJ tak něco podobného to psalo). Řekl jsem si, že to vypnu a zapnu, že to jen asi trochu blbo. Omyl po zapnutí a při načítání textur se objevila chybová hláška jakou už určitě znáte ".....Adresse 0053A6E4....Modul Omsi.exe....Adresse 0000000C"
Nevíte někdo co s tím a v jaké textuře je chyba ? Nelze mi načíst samozřejmě ani samotná hra. Klidně mapu nahradím ze zálohy. Jen mě štve dosti velký postavený úsek....

Díky za všechny rady 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
TramM
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 04 říj 2011 15:06

Re: Chyba načítání textur

Příspěvekod shitman » 19 led 2012 18:56

zkus vymazat jízdní řády ;) většinou to pomáhá
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Chyba načítání textur

Příspěvekod TramM » 19 led 2012 20:55

Už jsem to nějak pořešil. Díky
Jen mě teď štv, že když dám normálně na mapu objekt "Busstop" a poté ho chci označit že přes něj má daná linka jet objeví se mi sice jeho ID ale je u toho napsáno U Rathaus Spandau. Úplně vždycky. Minule mi to šlo, že se ukázalo ID a můj název zastávky, ale už nevím jak jsem to udělal. Nevíš prosím Tě ?
Díky 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
TramM
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 04 říj 2011 15:06

Re: Chyba načítání textur

Příspěvekod shitman » 19 led 2012 21:20

jestli myslíš tu červenou kostku, tak při vytváření jízdních řádů musíš mít označenou splinu, co je nejblíž tý kostce, a potom přidáš kostku jako zastávku (nahoře označit "add station" ;)) pokud ti to bude furt blbnout, tak zkus restartovat editor, občas to blbne :)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Chyba načítání textur

Příspěvekod TramM » 19 led 2012 23:35

Díky moc za pomoc když jsem to zrovna chtěl zkusit tak to po spuštění šlo. Asi to opravdu chtělo jen restartovat 8-)
Ještě jednou díky.
Obrázek
Uživatelský avatar
TramM
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 04 říj 2011 15:06

Re: Chyba načítání textur

Příspěvekod TramM » 23 led 2012 19:39

Vážně super. Další problém. Trochu jsem si pohrál s AI dopravou a hlásilo to chybu při načítání textur "Integerüberlauf" což je jako "Přetekání" + chybu (obrázek)
Vrátil jsem soubory ze zálohy a teď to píše pouze chybu co je na obrázku. Nevíte co je to za chybu ? Díky
http://www.2i.cz/dc920d27f4
Obrázek
Uživatelský avatar
TramM
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 04 říj 2011 15:06

Re: Chyba načítání textur

Příspěvekod shitman » 23 led 2012 20:26

to může být cokoliv.. bejt tebou zkusim nahradit ze zálohy všecko, co si poslední dobou měnil..
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Chyba načítání textur

Příspěvekod TramM » 23 led 2012 22:36

To by člověk nevěřil. Takže pro všechny. Pokud změníte něco v souboru kde se nastavuje AI doprava a pak Vám to píše chybu (tu na obrázku). Nahraďte soubor ze zálohy. Chyba při načítání textur byla kvůli změněnému souboru s nastavením AI dopravy. Po záloze zase vše běží jak má.

A jinak děkuju Shitmane, že mi pomáháš 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
TramM
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 04 říj 2011 15:06

Re: Chyba načítání textur

Příspěvekod shitman » 23 led 2012 22:53

nemáš za co, taky mě editor často trápí podobnými nesmysly, které si ve většině případů způsobí on sám..
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků