TOPlist

Zaseknutí načítání u vytváření terénu

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Zaseknutí načítání u vytváření terénu

Příspěvekod Duchtory » 16 bře 2021 18:20

Ahoj, už pár dní se potýkám s takovým problémem. Když si chci načíst jakoukoliv mapu, tak mám problém s tím že se načítaní zasekne u vytváření terénu, to se načítá třeba 3 minuty a pak vždy když přejedu na jiný till tak se to opět zasekne u vytváření terénu na zhruba 45 sekund až minutu. Dřív pomáhalo nastavení PC 2006, dnes už to nezabralo. Doufám, že se tu najde nějaká hodná osůbka která by mi byla schopná poradit. Předem díky za rady.

A logfile neposílám, protože tam jsou akorát 4 errory s nějakými fonty, které tam mám už od vždy. Jinak ani jeden warning ani error...
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03

Re: Zaseknutí načítání u vytváření terénu

Příspěvekod Frixi » 16 bře 2021 21:56

Mal som ten istý problém, keď som mal ešte warez Omsi, no pomohol len reinstal. Pravda, moc som toho neskúšal, ale reinstal mi vtedy pomohol.
Frixi
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 120
Registrován: 20 říj 2018 19:47

Re: Zaseknutí načítání u vytváření terénu

Příspěvekod Duchtory » 17 bře 2021 18:11

Děkuju za radu. Každopádně nakonec pomohlo z nějakého důvodu vypnout zpětnou kompatibilitu na Windows 7. Nevím proč, ale je to tak. :)
Uživatelský avatar
Duchtory
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 443
Registrován: 25 říj 2018 18:03


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků