TOPlist

Prosím poraďte . Omsi 2

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Prosím poraďte . Omsi 2

Příspěvekod PLEXIX11 » 23 led 2020 18:04

Ahoj, v případě, že zde byl tento dotaz se omlouvám. Ale zkoušel jsem vše ale sám si nevím rady .

1. Potřebují poradit zda jde nějak udělat, aby jsem zajel na zastávku nabral lidi a něco zmáčkl , aby se autobus rozjel a jen nastavenou linku ?

( tohle chci z důvodu že mi nejezdí al doprava )

2. Panely na autobusech na zobrazení linky nefunguji nebo se ukáže pouze led tečka a to vše .


Předem Vám děkuji , za odpovědi
PLEXIX11
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22 bře 2018 20:25

Re: Prosím poraďte . Omsi 2

Příspěvekod TheFloxiCz » 23 led 2020 18:44

Ahoj PLEXIX11,
co se týká tvého problému, moc jsem neporozuměl, o co se přesně jedná. Můžeš to detailněji popsat? Popřípadě pokud jsi slovák a předkládáš to do češtiny, tak to raději napiš normálně slovensky, my ti rozumět budeme.

Co se týká tvého druhého problému, tak to ve mě evokuje pocit, že používáš BUSE hof pro klasické panely, proto se ti tedy zobrazují pouze tečky. O jaký autobus se jedná? České autobusy používají pouze BUSE hof, pokud máš na mysli nějaký MB, MAN nebo další, tak ty používají klasické hof soubory, které jsou běžně přiložené k mapě, tedy ANNAX, Vollmatrix nebo Krüger.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: Prosím poraďte . Omsi 2

Příspěvekod PLEXIX11 » 31 led 2020 19:57

Druhý případ jsem pochopil. Jednalo se o Sor a Karosu. Už to funguje.

K tomu druhému případu. Nejezdí mi Al doprava . Chci aby má mou Karosu mohl ve hře přepnout na CPU ( aby jel počítač za mě ) jelikož když přepnu v menu na CPU autobus se rozjede a najednou se ztrátí
PLEXIX11
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 10
Registrován: 22 bře 2018 20:25

Re: Prosím poraďte . Omsi 2

Příspěvekod TheFloxiCz » 02 úno 2020 21:06

Bohužel tě budu muset zklamat, ale takto AI doprava nefunguje.
Jakmile předáš svůj autobus počítači, tak se většinou na první křižovatce despawne, popřípadě jede někam úplně mimo.

Aby ti jezdily AI autobusy, je potřeba vytvořit v editoru linku a přiřadit zastávky. Poté je potřeba vytvořit jízdní řád. Jakmile tohle všechno budeš mít hotové, budou ti jezdit AI busy dle jízdního řádu (a samozřejmě nabírat cestující).
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků