TOPlist

Nefunkční palubka SOR NB 18

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Nefunkční palubka SOR NB 18

Příspěvekod Davie19 » 08 pro 2019 10:45

Dobrý den,
u SORu NB 18 mi nefunguje palubka. Na displeji svítí jen tmavě modrá a blinkry ani nic jiného na palubce nesvítí. Problém je, že předtím to fungovalo. Jediné, co jsem udělal, bylo to, že jsem upravil nastavení OMSI 2 a přidal asi tři "hofka" do souboru SOR NB18. Poté to přestalo fungovat.
Dokázal by mi někdo poradit?
Moc děkuji.
Davie19
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 08 pro 2019 10:34

Re: Nefunkční palubka SOR NB 18

Příspěvekod mikino7 » 27 pro 2019 20:21

Reinstaluj bus, jednoduchšie nič nevidím ;)
mikino7
Rozkoukaný člen
Rozkoukaný člen
 
Příspěvky: 93
Registrován: 21 kvě 2019 21:24

Re: Nefunkční palubka SOR NB 18

Příspěvekod Honza4 » 28 pro 2019 01:29

Dělá ti to jen u SORky nebo u všech autobusů, pokud jen u SORky, tak ji zkus přeinstalovat, pokud u všech busů, tak jsi pravděpodobně v nastavení: grafika (pokročilé) odškrtnul políčko light map (úplně vlevo dole), nebo něco takového, když políčko zase zaškrtneš, bude vše fungovat...
Honza4
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 110
Registrován: 10 lis 2017 22:40
Bydliště: Autobus

Re: Nefunkční palubka SOR NB 18

Příspěvekod Davie19 » 31 led 2020 11:47

Honza4 píše:Dělá ti to jen u SORky nebo u všech autobusů, pokud jen u SORky, tak ji zkus přeinstalovat, pokud u všech busů, tak jsi pravděpodobně v nastavení: grafika (pokročilé) odškrtnul políčko light map (úplně vlevo dole), nebo něco takového, když políčko zase zaškrtneš, bude vše fungovat...

Jen u jednoho busu, přesto jsem zaškrtnul Light map a to nepomohlo.
Davie19
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 08 pro 2019 10:34


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků