TOPlist

Problém nejspíš se zvukem Solaris Urbino IV 12 3D PL

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Problém nejspíš se zvukem Solaris Urbino IV 12 3D PL

Příspěvekod tramvaj3 » 03 zář 2019 00:00

Jak je ten Solaris Urbino 12M IV 3D PL jak je elec, tak je diesel a já si ji upravil trochu(palubák a informační systém z RUHR) a šlo mi to v pohodě. Ale minulý týden jsem si ji ještě upravil modelicky a nahodil tam novější verzi tohoto vozu(upravuje to ve scriptu je .txt a přidá 2 scripty) a něco i zvukově, ale můj .cfg zvuku se nezměnil(tam jsem jen dal původní zvuky dveří, ty co jsem tam měl nesedí s rychlostí dveří), ale vůz mi nejde spawnout, stále v logifle tento error, prý je chyba v nějakém zvuku(Chybí? Je nějaký navíc?), to se mi nepodařilo zjistit, stále ten error.
'i»?'########################################' ist kein gültiger Gleitkommawert: AMUAV.CNAVO.MV.E
Raději napíšu, zkusím ještě něco, když to nepůjde, tak nevím. :? Tento problém mám asi poprvé.
only in our country CZ B741 no. 127(not in service)
15Tr no. 01 historic <3+RTO and 267
Come take a ride with noisy 15Tr in Budweiser, limited edition! : D
ZF!
Škoda 21tr(ab)/22tr forever!
Uživatelský avatar
tramvaj3
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3602
Registrován: 07 kvě 2012 14:53
Bydliště: V Budějovicích, samozřejmě v Českých

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků