TOPlist

Iveco Crossway LE Zastávky na palubáku

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Iveco Crossway LE Zastávky na palubáku

Příspěvekod DukeFox » 29 srp 2019 17:21

Zdravím mám problem s Ivecom LE, ak jazdím podla cestovného poriadku tak sa mi zastávky v palubnom počítači automaticky behom malej chvílky posunú až na konečnú a potom to ide zase na ďaľší smer a takto stále dookola sa to samé prehadzuje neviete v čom by mohla byť chyba ?
DukeFox
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 21
Registrován: 15 kvě 2019 13:47

Re: Iveco Crossway LE Zastávky na palubáku

Příspěvekod Kjuba » 02 zář 2019 16:00

Jsou dvě možnosti. Používáš .hof soubor ve formátu BUSE a nebo na přepínání jsou tří tlačítka. Dvě šipky, jedna a s obrázkem autobusu. Přepínej pouze pomocí prostředního. Napiš, jestli funguje :D
Kjuba
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 43
Registrován: 24 zář 2017 09:46

Re: Iveco Crossway LE Zastávky na palubáku

Příspěvekod DukeFox » 03 zář 2019 16:53

mám .hof pre ANAX a práveže ono si to tie zastávky prehadzuje samé počas jazdy nemusim nič mačkať a to je ten problem že ono si ich to behom nejakej minuty prehodí uplne všetky až na koniec
DukeFox
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 21
Registrován: 15 kvě 2019 13:47

Re: Iveco Crossway LE Zastávky na palubáku

Příspěvekod AZD71 » 04 zář 2019 23:00

Takto to mají i Drei Generationen, prostě ti to ty zastávky podle JŘ odhlašuje. ;) ;)
AZD71
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 13
Registrován: 16 lis 2018 15:42

Re: Iveco Crossway LE Zastávky na palubáku

Příspěvekod DukeFox » 10 zář 2019 19:59

AZD71 píše:Takto to mají i Drei Generationen, prostě ti to ty zastávky podle JŘ odhlašuje. ;) ;)

Tak bolo by fajn ak by to počkalo aspon kým natú zastávku prídem :D lebo mne to všetkz zastávky odhlási skôr ako prídem vôbec na prvú zastávku
DukeFox
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 21
Registrován: 15 kvě 2019 13:47


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků