TOPlist

Cestující na zastávkách

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Cestující na zastávkách

Příspěvekod paja79 » 15 dub 2019 10:07

Dobrý den potřebuji radu mám novou mapku svojí udělanou jednu llinku vše nastaveno digitální tabule OK ukazuje odjezd i linku.AI bus také jezdí.Jediný problém nejsou cestující na zastávkách (na některých jsou ,ale zase otočení od silnice)a tam kde jsou nenastupují.Linku mám zadanou a i pře ALT MENU jsem nastavil ,ale lidé se na zastávce neobjeví a na těch kde jsou nenastupují.

děkuji za info nastaveno 100% lidí na zastávce.
paja79
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2017 13:08

Re: Cestující na zastávkách

Příspěvekod Honza4 » 15 dub 2019 10:27

-Zkontroluj v editoru, jestli máš lidi přidané na každé zastávce (někde jsi na to mohl zapomenout)
-že lidi nenastupují bude způsobeno chybou v .hof souboru (v editoru máš zastávku s velkým písmenem a do .hof jsi ji napsal s malým písmenem, nebo naopak)
Honza4
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 110
Registrován: 10 lis 2017 22:40
Bydliště: Autobus

Re: Cestující na zastávkách

Příspěvekod paja79 » 15 dub 2019 11:57

OK mrknu na to na malá a velká písmena.A ty lidi právě např.na první zastávce mám 6 kostek po třech lidech a na zastávce nikdo není.

Nemusím dávat parent to a kliknout na stop bus kostku že ne??Jen že v těch ostatních mapách to taky není.
paja79
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 5
Registrován: 26 úno 2017 13:08

Re: Cestující na zastávkách

Příspěvekod TheFloxiCz » 15 dub 2019 19:59

Důležité je, aby se shodoval Terminus u dané linky s názvem v hof souboru. Jakmile se nebude shodovat, tak lidi nastupovat nebudou.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků