TOPlist

Nemůžu se rozjet...

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod JejaCZ » 09 led 2012 08:02

Prosím poraďte mi začnu hru načte se mi mapa třeba to město a nevim co mam dělat F1 mi nefunguje nejde mi zvolit si autobus prostě nic mi nejde abych se rozjel ani u ty vesnice mi nic nejde nevite jak se mam rozjet jestli mam něco špatně nastaveného prosím poraďte.
JejaCZ
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 led 2012 07:58

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod Dominik736 » 09 led 2012 12:54

A co takhle si přečíst u hry návod :idea: No, dobrá, máš spuštěnou mapu zmáčkneš klávesu Alt, pak si klikneš na ikonku autobusu Add New Bus (4. z leva). Objeví se ti okno výběru autobusu a Ty si vybereš jaký chceš autobus (Výrobce, Typ, Vzhled a samozřejmě k dané mapě správné depo jinak Ti nebudou fungovat jízdní řády). Dáš Ok. Objeví se Ti nové okno, ve kterém si zvolíš, kde chceš autobus umístit a zase potrvdíš Ok. A ejhle autobus je na místě a Ty už můžeš vesele drandit ... A pro příště návody a manuály se zbytečně nepíšou (no a pokud se Ti náhodou nechtějí číst, tak holt musíš zkoušet, aneb jak říkával můj učitel ze Základů elektroniky: ,,Pokud vše selže, přečti si návod.") ;) No a na zbytek už snad příjdeš sám. Užij si spoustu zábavy a najetých kilometrů bez nehod.
Jop, jinak kdybys hledal návody jsou na Omsi.cz > Návody a tvůj dotaz se řeší hned jako první. ;) :arrow:
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod JejaCZ » 09 led 2012 15:05

Kdyby něco návody jsem si četl všechny co tam byli ale mě prostě nechcou fungovat klavesy zmáčknu třeba Alt a nic se neděje.
JejaCZ
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 led 2012 07:58

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod JejaCZ » 09 led 2012 15:19

Jediný co vím tak na 99 % je že mi nefunguje u hry klavesnice a jen by mě zajímalo PROČ ? (Jinak mám klavesnici v pořádku jen u OMSI mi nechce jet PROSÍM poraďte pokud víte co s tím je) :)
JejaCZ
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 led 2012 07:58

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod Dominik736 » 09 led 2012 15:57

Tak to je nějaké podivné. Zkus pohledat tady na foru, tuším, že se to taky už řešilo.
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod chrys » 09 led 2012 15:59

Pokuď máš hru originál tak nevim čím to je, ale pokuď sis ju stáhl tak ti to nepojede!!!
ČÍST TOTO FORUM JE LEPŠÍ NEŽ TELEVIZE :D
chrys
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 400
Registrován: 26 pro 2011 17:37
Bydliště: Brno Bystrc

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod Dominik736 » 09 led 2012 16:01

@chrys: A jsi si tím tak jistý ? ;)
EDIT: Tady se to řešilo, ale nevím, zda-li Ti to pomůže.
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod chrys » 09 led 2012 16:04

Z vlastní dvojité zkušenosti.
ČÍST TOTO FORUM JE LEPŠÍ NEŽ TELEVIZE :D
chrys
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 400
Registrován: 26 pro 2011 17:37
Bydliště: Brno Bystrc

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod JejaCZ » 09 led 2012 16:06

Hra se mi líbí tak jsem si jí stáhl ale chci si jí koupit
JejaCZ
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 8
Registrován: 09 led 2012 07:58

Re: Nemůžu se rozjet...

Příspěvekod Dominik736 » 09 led 2012 16:08

Tak já jsem ji prvně otestoval a pak si ji koupil a žádný problém jsem s tou předchozí verzí neměl, ale tak možné to asi je. :arrow: Není nad originál. :D
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

Další

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků