TOPlist

Mapa Ústí - nejezdí AI vlaky + dotaz na české značky

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Mapa Ústí - nejezdí AI vlaky + dotaz na české značky

Příspěvekod ROBOTOX » 30 lis 2018 22:44

Zdravím. tak jsem po dlouhé době zprovoznil mapu Ústí která co si budem povídat stále platí za jednu z nejlepších českých městských map. Dá se říct že po nějakém tom laborování je vše funkční. Ale co chybí k dokonalosti jsou AI vlaky. Předpokládám že jezdit v mapě mají protože ve složce TTData je několik jízdních řádů vlaků. Ale ve hře jsem žádný vlak neviděl, posouval jsem čas, zaměřil se na hlavní nádraží ale vlak ani jeden. Je to vlastnost - nekompatibilita s OMSI 2 nebo je něco špatně? A ještě bych měl dotaz k dostupnosti českého dopravního značení. Chtěl bych vyměnit nějaké ty velké návěsti před křižovatkami ale nevím jestli jsou k dispozici všechny současné české značky. On existuje ten kompletní balík od Dalibora ale ten není úplně ideální. Krom jiného fontu - což by tak nevadilo tak hlavně nejde dát dvě města pod sebe (nevejdou se a písmo se ořezává. Například u návěsti IS8a by bez problému mělo jít napsat dvě města pod sebe ale nejde to. Tak se ptám jestli neexistuje jiný, korektní balík a nebo jestli se stávající návěst nedá nějak upravit aby se tam dvě města pod sebe vešla. Děkuji předem za odpovědi.
Obrázek
Uživatelský avatar
ROBOTOX
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 319
Registrován: 25 led 2014 01:41

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků