TOPlist

Problém so Statusom

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Problém so Statusom

Příspěvekod RichardMT » 29 říj 2018 12:29

Neviem, či mi tu ešte niekto odpovie. Predsa je to doba čo vyšla táto hra. K veci: Status vľavo hore ukazuje okrem iného aj aktuálnu zastávku, čas a meškanie. Keď na začiatku trasy nastavím číslo, cieľovú stanicu a IBIS (všetko ako má byť) tak celá trasa ide v poriadku od začiatku až do konca. Na konečnej znovu stlačím Next na IBIS a všetko zase ide v poriadku celú trasu až na konečnú (respektíve počiatočnú) zastávku. Problém nastáva, keď z konečnej chcem ísť natankovať na pumpu. IBIS mi ukazuje napríklad -16,5 minuty do začiatku novej jazdy a tie chcem využiť na natankovanie a umytie autobusu. Lenže ako sa pohnem z konečnej smerom ku pumpe do mesta, nestláčam IBIS takže ten stále ukazuje počiatočnú (alebo konečnú) zastávku, ale problém nastáva so Statusom, lebo ten začne ukazovať zastávky ktoré práve míňam. Potom sa po tej istej trase vrátim na počiatočnú (konečnú) zastávku a nastavím číslo, terminus a IBIS stlačím ako štart, IBIS ukazuje správne, ale Status vľavo hore je úplne mimo a ukazuje mi poslednú zastávku pred pumpou, kde som tankoval a otáčal sa naspäť a meškanie, povedzme 5,4 minúty. Otázka znie, dá sa nejako resetovať alebo aktualizovať Status v mieste v ktorom stojím? V tutoriali som to nenašiel a tento problém viem vyriešiť jedine zrušením trasy a začatím nanovo.
RichardMT
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 3
Registrován: 29 říj 2018 11:49

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron