TOPlist

Palma de Mallorca textury

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Palma de Mallorca textury

Příspěvekod Snoowwalker » 21 bře 2018 15:14

Koupil jsem si na Steamu add-on Palma de Mallorca. Po načtení mapy jsou nějaké textury bílé. Když chci načíst autobus buď se načte ale polovina textur zmizí a jsou z nich bílé plochy a nebo se autobus nedá načíst a po zavření výběru autobusu je pouze černo. A poslední možnost je při načtení autobusu se ukáže error code 8 a Omsi 2 musím zavřít přes správce úloh. Co s tím mám dělat?

Logfile zde: https://uloz.to/!cDpKAL7gXtN1/logfile-txt omlouvám se za způsob ale na Omsi fórum to bylo moc znaků.
Snoowwalker
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 107
Registrován: 18 črc 2017 19:41

Re: Palma de Mallorca textury

Příspěvekod TheFloxiCz » 21 bře 2018 15:25

Mapa je poměrně dost náročná, tudíž je pravděpodobné, že nemáš dostatečně silný PC. Mohl by pomoci 4GB Patch, ale moc bych mu nevěřil. Zkus ho, a uvidíš.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: Palma de Mallorca textury

Příspěvekod Studio bus1 » 21 bře 2018 15:58

Ten 4gb patch ti moc nepomůže, tohle bude spíš grafárna :)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Studio bus1
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 292
Registrován: 12 čer 2017 14:25
Bydliště: Tam, kde jsou jen sorky a karosy jsou raritou

Re: Palma de Mallorca textury

Příspěvekod Snoowwalker » 21 bře 2018 21:10

TheFloxiCz píše:Mapa je poměrně dost náročná, tudíž je pravděpodobné, že nemáš dostatečně silný PC. Mohl by pomoci 4GB Patch, ale moc bych mu nevěřil. Zkus ho, a uvidíš.

Mám hodně silné herní pc Omsi to rozjede i na 120 fps ten 4GB patch zkusím ale to neřeší ty errory přičítání autobusů a navíc se mi stává že jedu po dálnici a najednou krátký zásek a místo mapy se objeví pouze modré nebe.
Snoowwalker
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 107
Registrován: 18 črc 2017 19:41

Re: Palma de Mallorca textury

Příspěvekod Snoowwalker » 21 bře 2018 21:12

Studio bus1 píše:Ten 4gb patch ti moc nepomůže, tohle bude spíš grafárna :)

Co myslíš tou grafárnou?
Snoowwalker
Zabydlený člen
Zabydlený člen
 
Příspěvky: 107
Registrován: 18 črc 2017 19:41

Re: Palma de Mallorca textury

Příspěvekod TheFloxiCz » 21 bře 2018 21:18

Snoowwalker píše:Mám hodně silné herní pc Omsi to rozjede i na 120 fps ten 4GB patch zkusím ale to neřeší ty errory přičítání autobusů a navíc se mi stává že jedu po dálnici a najednou krátký zásek a místo mapy se objeví pouze modré nebe.


To je sice hezké, ale já ti říkám, tak jak to je v logfilu. Nemáš jednoduše dostatek paměti na načítání zvuků, textur, objektů a od toho všeho odvíjí všechny další chyby ;)
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků