TOPlist

Omsi 2 - Sekání a skákání autobusu

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Omsi 2 - Sekání a skákání autobusu

Příspěvekod Liberation » 19 led 2018 14:25

Čau borci,koupil jsem si Omsi 2,a hned nastal problém.Stáhnul jsem si ze stránek Omsi.cz češtinu,přidal jsem jí a nahradil do složky s hrou,a čeština prostě nejde.Mám verzi 2.3.004.Už tohle mě docela vadí.Nejdřív jsem nevěděl jak nastavit linku,jak vybrat autobus atd.Vím že vy zkušený autobusáci to máte v malíku,ale žádnej učenej z nebe nespadl.Podle návodu jsem tak nějak všechno zprovoznil (kromě té češtiny) a vyrazil na linku.Dal jsem si tam mapu Berlín Spandau.Autobus skáče,seká se to,hrozně blbě se ovládá.Někde se na to někdo ptal,a odpověď zněla - Máš slabej pc.Já mám 2GB grafiku,8GB RAM,procesor 4x 1.9,na disku místa mraky.Čím by to mohlo být?A ještě bych se chtěl zeptat,když jedu linku,a řekněme po 4 zastávkách jí chci zrušit,a začít novou,jak na to?Dám New game,a stejně se mi to vrátí tam kde to bylo.Díky za odpovědi.
Liberation
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 led 2018 14:07

Re: Omsi 2 - Sekání a skákání autobusu

Příspěvekod Jakub_Driver » 23 led 2018 08:14

Zrušit linku můžeš kliknutím na tlačítko jízdního řádu v dolním pravém ovládacím panelu a při nabídce zrušení odkliknout ano. A zkus i jiné mapy, jestli máš problémy se skákáním.
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Jakub_Driver
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 262
Registrován: 06 srp 2016 20:20
Bydliště: Praha

Re: Omsi 2 - Sekání a skákání autobusu

Příspěvekod theVP » 23 led 2018 09:33

A zkus se pohrabat v nastavení OMSI, mrkni do sekce Návody na Jaškinův topic ;)
Uživatelský avatar
theVP
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 375
Registrován: 13 srp 2015 00:17


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků