TOPlist

Situation 81

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Re: Situation 81

Příspěvekod gzucz » 07 pro 2017 14:11

To jsem taky dělal ale zkusím nahrát soubory ze starší zazálohovaně hry.
gzucz
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 25
Registrován: 30 říj 2017 21:13

Re: Situation 81

Příspěvekod KubiiQ39 » 07 pro 2017 14:28

Skús, a čo si robil ako posledné keď si sa naposledy dostal do menu hry? Myslim predtým ako si vypol naposledy omsi kým ti fungovalo.
ImageImageImageImage
Uživatelský avatar
KubiiQ39
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 31
Registrován: 20 lis 2017 01:25
Bydliště: Košice

Re: Situation 81

Příspěvekod gzucz » 07 pro 2017 17:41

Ještě před tím než se mi to stalo jsem normálně jezdil poté jsem před opravou PC omsi přes steam zazálohoval a odinstaloval.
Asi za 2 týdny jsem omsi znovu nainstaloval a stalo se toto.
gzucz
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 25
Registrován: 30 říj 2017 21:13

Re: Situation 81

Příspěvekod Peterson » 07 pro 2017 23:14

Zálohoval? Hm... ja vždy dávam Omsi načerstvo, tam nie je ani čo zálohovať, ale tvoj problém je nanajvýš zvláštny...

Skús Ccleanerom prehúkať registre, uvidíme, čo to urobí. Príde mi to ako systémový error, nie nutne Omsácky.
Uživatelský avatar
Peterson
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 5385
Registrován: 08 led 2013 16:35

Re: Situation 81

Příspěvekod TheFloxiCz » 08 pro 2017 00:15

Mám hned několik tipů, které to snad pomůžou vyřešit. Po každém kroku zkus hru zapnout :)

1) Otevři Steam, běž do knihovny, tam klikni pravým na OMSI, dej "Properties", poté "Set launch options". Pokud je v políčku něco napsaného, tak to smaž.


2) Stejný postup jako u první možnosti, akorát místo "Set launch options" dej "Local Files" a klikni na "Browse local files". Pokud tě to neodkáže na složku s hrou, tak zde bude problém.


3) Otevři v kmenové složce s hrou složku "Situations" a vymaž všechny soubory ze složky. Pokud ani to nezabere, můžeš zkusit další.


4) Otevři v kmenové složce soubor "options.cfg" a pod zápis "[last_map]" dopiš tuto cestu: maps\Grundolf\global.cfg


5) Pokud ani předchozí kroky nepomohly, doporučuji kompletně !smazat! celou složku OMSI 2 a nainstalovat čistou hru. Problém může způsobovat nějaký mod/bus/mapa.
TheFloxiCz
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2221
Registrován: 25 kvě 2014 22:21

Re: Situation 81

Příspěvekod gzucz » 08 pro 2017 14:48

Problém vyřešen, vymazal jsem nastavení spouštění ve steamu, přeinstaloval DirectX a už to jede. Díky moc.
gzucz
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 25
Registrován: 30 říj 2017 21:13

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků