TOPlist

Zesílení zvuků ve hře

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Re: Zvuky blinkr

Příspěvekod pepdol_cz » 10 led 2012 16:00

nemá někdo hlasitější blinkr do MAN NL 202 ?
já jsem tam zkoušel dát blinkr z man sd200 -sd92 pí paci blinkr a přepsal mi to ale hra OMSI: Omnibus Simulator mi to nechce přijmout takže mě tam nechal původní zvuk a ještě není pomalu slyšet.
Uživatelský avatar
pepdol_cz
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 4643
Registrován: 20 pro 2011 12:23
Bydliště: Most

Re: Zvuky

Příspěvekod Dominik736 » 10 led 2012 16:26

Tak on by teoreticky šel použít, ale musel by ses pohrabat ve skripetch, resp. v souboru sound_NL202.cfg. Pokud, ale s tím neumíš (já taky moc né :D), tak bych Ti nedoporučoval se v tym hrabat. A pokud se na to cítíš, tak doporučuji si jej zálohovat a pak se v něm pohrabat.
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

Re: Zvuky

Příspěvekod shitman » 10 led 2012 17:47

na tom neni nic složitýho.. stačí znát název souboru původního a název souboru nového, potom v .sfg souboru v notepadu najít název původního souboru a přepsat ho názvem novýho souboru.. chlapci, trochu logiky do toho ;)
Obrázek
Obrázek PROTOŽE ZRZKY VLÁDNOU SVĚTU!!
Uživatelský avatar
shitman
Profík
Profík
 
Příspěvky: 12364
Registrován: 09 dub 2011 18:44
Bydliště: Kladno, to černé Kladno...

Re: Zvuky

Příspěvekod Dominik736 » 10 led 2012 18:02

No jo, no. Sem po zkoušce Z PM (Přenosová média), tak mi to nějak nemyslí dneska :D . Pak mi došlo, že jsem se vlastně drbal se zvuky u Ikarusu 260 jak vyšel, ale už se mi nechtělo ten příspěvek editovat. :)
Metal se musí poslouchat kurva nahlas!!!
ObrázekObrázek
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost. Tím prvním si ovšem nejsem tak jist.
Uživatelský avatar
Dominik736
Sponzor
Sponzor
 
Příspěvky: 1065
Registrován: 25 čer 2011 22:25
Bydliště: Šenov

Předchozí

Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků