TOPlist

Modelovací program

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Modelovací program

Příspěvekod rpopo » 21 zář 2017 20:39

Dobry večer prajem,

nevie prosím vás niekto, čo môže spôsobovať toto ? Keď stiahnem interiér Citybusu z hry do Maxu, je všetko v poriadku, obsahuje všetky textúry, viď foto. Keď ten istý model otvorím v Deep Exploration, nemá textúry, teda niektoré veci nemajú textúry. Skúšal som to aj s preexportovaním cez Max /o3d-obj-obj/ ale aj tam bol výsledok úplne rovnaký. Skúšal som aj formát .3ds, ale ten nefungoval už ani toľko. Tak isto som skúšal textúry nanovo nahodiť cez max, ale nepochodil som, v Deepe stále nie sú a ani po exporte cez deep sa neobjavia v hre. Skúšal som zobrať aj model interiéru originál Citybusu 12m, ale robí mi to aj ten. Karoséria, aj iné modely či objekty mi tento problém nerobia. Nevie prosím vás niekto, čo s tým ?

Model po exporte do Maxu.
Cite3ds.jpg


Ten istý model v Deepe.
CiteDeep.jpg
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice

Re: Modelovací program

Příspěvekod tramvaj3 » 21 zář 2017 22:12

Já to ukládám do .ase a dávám save texture nebo jak se to jmenuje a mám tam textury.
Ale ono se mi tam někdy nebjeví, když nemám ty textury ve složce, kde mám ten otevřenej soubor .ase .x aj.
only in our country CZ B741 no. 127(not in service)
15Tr no. 01 historic <3+RTO and 267
Come take a ride with noisy 15Tr in Budweiser, limited edition! : D
ZF!
Škoda 21tr(ab)/22tr forever!
Uživatelský avatar
tramvaj3
Vytrvalý člen
Vytrvalý člen
 
Příspěvky: 3602
Registrován: 07 kvě 2012 14:53
Bydliště: V Budějovicích, samozřejmě v Českých

Re: Modelovací program

Příspěvekod rpopo » 22 zář 2017 09:54

On je problém, že textúry v zložke som mal všetky. Naprosto nepochopiteľne mi ich ale Deep neukazoval. Nakopíroval som tam ešte raz všetky textúry, a hoci všetky prepísalo a ani jednu nepridalo, textúry to zrazu ukazuje aj cez .obj aj cez .ase. Ale diky Ti. :)
Obrázek
Uživatelský avatar
rpopo
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 2641
Registrován: 23 říj 2011 20:36
Bydliště: Košice


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků