TOPlist

BUSE HOF soubor - zápis nových linek

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

BUSE HOF soubor - zápis nových linek

Příspěvekod No_nick1 » 30 srp 2017 14:49

Zdravím. Poradil by mi někdo s tímto problémem. Vytvořil jsem si 2 nové linky v Kojeticích (linka 7 - Nemocnice-Žel.st - Žel.st-Nemocnice/ 705 - Aut.st- Aut.st - okružní linka linky 3). Potřebuji je zapsat do BUSE hofka, má to ale háček, nevím si rady s tím jak tyto linky zapsat do hof creatoru, přesněji mám problém s Annax 1.řádek. Zkoušel jsem tam překopírovat znaky z jiných linek a zobrazuje se tam překopírovaná linka, takže tudy cesta nevedla. Marně zkouším přijít na to jak tyto linky zapsat do tohoto řádku, aby se správně zobrazily na předním BUSE panelu.

Pouze jsem experimentoval a zkoušel jsem svou zručnost. Nic jiného za tím nehledejte. Jinak mám ještě problém, že vše funguje jak mám, kromě nenastupujících cestujícím, to mě taky trápí (taky uvítám radu)
Předem díky za pomoc.
Procesor: Intel Core i9 13900K
GK: EVGA RTX 4080 16GB
RAM: 64GB
Zakladni deska: MSI MPG Z790 EDGE WIFI
OS: WIN11
No_nick1
Diskutující člen
Diskutující člen
 
Příspěvky: 271
Registrován: 16 lis 2015 22:22

Re: BUSE HOF soubor - zápis nových linek

Příspěvekod samuelcseto » 08 zář 2017 23:17

Odporúčam pozrieť toto video, malo by ti to v dosť veciach pomôcť/pochopiť ako fungujú BUSE panely v OMSI.
VIDEO
Čo sa týka tých nenastupujúcich cestujúcich tak si pravdepodobne napísal v hofku nejaký názov zastávky inak, ako je zapísaný v map editore.
Image
Uživatelský avatar
samuelcseto
Objevující člen
Objevující člen
 
Příspěvky: 56
Registrován: 16 črc 2017 14:07
Bydliště: Šaľa, Slovensko


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron