TOPlist

Makra

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

Makra

Příspěvekod vonH » 13 srp 2017 13:39

Zdravím, potřeboval bych aby se mi na kase zobrazila linka, spoj (resp.trasa), čas odjezdu a výchozí zastávka. Zjistil sem, že to jde udělat pomocí maker http://www.man-stadtbus.de/wiki/index.php?title=System-Makros Nicméně, jak můžete vidět, zobrazuje se mi jenom číslo linky
Nepojmenovaný 1.jpg
Zapsané ve skriptu to mám takto
skript.jpg
vonH
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 07 úno 2014 21:49

Re: Makra

Příspěvekod stefco » 13 srp 2017 13:57

Možno trochu banálna otázka: Máš zapísané spustenie toho makra (t.j. (M.L.(názov makra))?

EDIT//: Ešte ma napadla jedna možnosť. Máš správne priradené texttexture v model.cfg?
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Makra

Příspěvekod vonH » 13 srp 2017 15:59

To (M.L....) mám zapsat konkrétně kam?
vonH
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 07 úno 2014 21:49

Re: Makra

Příspěvekod stefco » 13 srp 2017 20:12

No, to závisí od toho, kedy sa to má spustiť, resp., či má makro aktualizovať hodnoty nepretržite, alebo iba za nejakých podmienok.
Uživatelský avatar
stefco
Zasloužilý scripter
Zasloužilý scripter
 
Příspěvky: 1004
Registrován: 12 srp 2011 22:17

Re: Makra

Příspěvekod vonH » 13 srp 2017 21:08

Má to fungovat tak, že zadám číslo linky, pak číslo spoje a objeví se mi to okýnko na obrázku a v něm mají být detaily spoje (číslo linky, spoje, výchozí zastávka, čas odjezdu, konečná zastávka, čas příjezdu a čas do odjezdu.) Co mi ale připadá divné je, že to číslo linky funguje normálně, ale to nikde jako (M.L...) zapsané není.
vonH
Aktivní člen
Aktivní člen
 
Příspěvky: 637
Registrován: 07 úno 2014 21:49


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

cron