TOPlist

EDTracker, Opentrack, TrackIR 5

Pokud máte problém týkající se hraní OMSI, sdělte ho zde.
Pravidla fóra
Pouze modrá obloha po načtení mapy? Mapu projeďte MapToolem, chybějící objekty a spliny napište do fóra Hledám. Pokud nic nechybí a máte pouze modrou oblohu, napište dotaz sem.

Přikládejte logfile (do tagu CODE).

EDTracker, Opentrack, TrackIR 5

Příspěvekod jindrapro » 06 srp 2017 19:40

Má s tím někdo zkušenosti, co a jak funguje. TrackIR je celkem předražená věc. Zkoušel jsem FreeTrack, ale samotné sledování hlavy je celkem nepřesné. Našel jsem výrobce v Čechách http://virtualni-obchod.webnode.cz/products/clip-pro-freetrack-s-ps3-eye-webcam-/, který nabízí za celkem rozumné peníze řešení podobné TrackIR a teď jsem úplně náhodou narazil na http://www.edtracker.co.uk/products/pro, za nějakých cca 74 liber bezdrátový bazmek, který se přidělá na sluchátka, příjmač do PC a žena se mnou snad ještě bude mluvit. Nebudu mít vedle hlavy svítit tři diody (sranda, vím že je to IR). Nikde ale o tom moc nemůžu najít info. Dík
jindrapro
Nový člen
Nový člen
 
Příspěvky: 13
Registrován: 29 čer 2014 00:04

Re: EDTracker, Opentrack, TrackIR 5

Příspěvekod Tomikovec » 06 srp 2017 19:45

Zkoušels FaceTrackNoIR?
Já to používám a je to celkem dobré, snímá to obličej na webkameře a přenáší ho do OMSI. :)
Je to program, který je zdarma, což je další plus. :)
Já bych osobně TrackIR nebo něco podobného nekupoval, ale každý má jiný názor.
Image
Uživatelský avatar
Tomikovec
Pokročilý člen
Pokročilý člen
 
Příspěvky: 745
Registrován: 31 bře 2016 19:12
Bydliště: Šalingrad / Hodonín

Re: EDTracker, Opentrack, TrackIR 5

Příspěvekod Apache2015 » 06 srp 2017 21:43

Tomikovec...
Nebudu mít vedle hlavy svítit tři diody (sranda, vím že je to IR). Nikde ale o tom moc nemůžu najít info. Dík

Pre presné snímanie potrebuje tak či tak 3 diódy... dokonca to i píśu u toho programu, že sa odporúČa na headset dať nejaké 3 viditelné body, takže Diódy alebo niečo čo je výrazne.
eee, mam nápad.

Každý poznáme tie reflexné blbosti na batohy atď. čo sa krutia, daj si to na headset na horný "rám" sluchatiek
Ryzen 5 3600, 16GB Predator 3200MHz a RTX 2060.
Uživatelský avatar
Apache2015
Stálý člen
Stálý člen
 
Příspěvky: 1689
Registrován: 18 bře 2015 19:07
Bydliště: Slovensko


Zpět na Poradna

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků